ارائه خدمات جامع ویدئو مارکتینگ ودیجیتال مارکتینگ


ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ

همان طور که می دانید بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ، شامل مجموعه همه ی ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به اینکه دیجیتال مارکتینگ یکی از راهکارهای نو برای افزایش فروش شرکت هاست و شما به عنوان یک کسب و کار برای حفظ بازار خود و جذب مشتریان بیشتر و تولید محتواها مهم است و مهارت و تخصص ویژه ای رو طلب می کنه ما به عنوان یه تیم حرفه ای که سال ها تجربه کار در این حوزه رو داره این کار رو براتون انجام میدیم .

در دنیایی که روز به روز به سمت مجازی شدن پیش می رود هر کسب و کاری لازم است حضور فعالی در فضای مجازی داشته و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.

گرچه استقبال مردم ایران به بازاریابی دیجیتال در سالهای اخیر افزایش پیدا کرده است، اما در دنیا نیز Digital marketing به عنوان یکی از روش های پرطرفدار که استفاده از اصول و راهکارهای آن می تواند باعث رشد کسب و کارها شود مطرح است.

اجرای اصول دیجیتال مارکتینگ در کنار دانش نیاز به تجربه هم دارد، این دانش هر لحظه در حال تغییر و تحول است

ه کمک دیجیتال مارکتینگ و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد از این رو استفاده از دیجیتال مارکتینگ به یک ضرورت در دنیای امروز تبدیل شده است.

مشاغل باید بازار عظیم مخاطبان آنلاین را در نظر بگیرند. هیچ تجارت کوچک ، هر چقدر هم که جدید باشد ، نباید از این بازار گسترده غافل شود

بازاریابی محتوا

امروزه عادات خرید در مشتریان تغییر کرده و حالا بیشتر مردم قبل از خرید، به دنبال دریافت اطلاعات موثق و مفید هستند تا بر این اساس انتخاب خود را انجام دهند.

منابع زیادی برای پیدا کردن این اطلاعات وجود دارد. ولی چه کسی بهتر از خود شما؟ قطعاً شما بهتر می‌توانید محصول خود را معرفی کنید تا افراد دیگر! اینجاست که باید از بازاریابی محتوا (Content Marketing) استفاده کنید. اما بازاریابی محتوا یعنی چه؟

بازاریابی محتوا یعنی جذب مخاطب از طریق تولید محتوای باکیفیت و سئو شده، و هدایت او به سمت خرید از سایت.

محتوا انواع مختلفی دارد؛ مثلِ محتوای متنی، محتوای ویدئویی، محتوای تصویری. ولی برای شروع یک کسب‌وکار، محتوای ویدئویی از اهمیت بالایی برخوردار است.

ساخت انواع محتواهای ویدئویی به صورت ماهانه و سالانه

تبلیغات دیجیتال یکی از اساسی‌ترین ستون‌های دیجیتال مارکتینگ است.

مدیریت شبکه های اجتماعی

اجرای کمپین های ایمیل مارکتینگ

اجرای کمپین های سوشیال مدیا مارکتینگ