انیمیشن ویدئو مارکتینگ


با یک انیمیشن تبلیغاتی کسب و کار خود را متحول کنید

انیمیشن ویدئو مارکتینگ | حتما شما هم تا کنون به فکر سفارش ساخت انیمیشن برای تبلیغ کالا یا خدمات خود افتاده اید!

شاید هم در یک زمان کم، نیازمند در اختیار داشتن یک انیمیشن فوری بوده اید! حتما به خود گفته اید انیمیشن سازی پروسه ای زمان بر و پر هزینه است، کاملا درست است. اما لحظه ای صبر کنید، راه های دیگری هم وجود دارد. کیت انیمیشن سازی حاضر یکی از این راه هاست، که شما می توانید با استفاده از آن انیمیشن های حرفه ای برای معرفی خود و کسب و کارتان در اختیار داشته باشید.

کیت انیمیشن سازی چیست؟

مجموعه از کاراکترها،  پس زمینه ها، اشیا و آبجکت های از قبل طراحی شده، که متحرک سازی و انیمیت آنها نیز به شکل پیش فرض انجام شده و آماده ی ساخت داستان های مختلف است را کیت انیمیشن سازی می گویند.

ویژگی های این کیت انیمیشن سازی:

یک انیمیشن حرفه ای؛ به راحتی آب خوردن

کیت انیمیشن سازی حاضر یک مجموعه پیش طراحی شده برای ساخت انیمیشن های توصیفی درباره کسب و کار و محصولات شماست، همچنین شما می‌توانید با استفاده از این کیت انیمیشن سازی به تشریح و توصیف ایده ها یا روش هایی بپردازید که نیاز به داستان سازی داشته و نیازمند عینی سازی موضوعات و مفاهیم ذهنی هستند. بنابراین شما با سفارش و خرید این کیت انیمیشن سازی می توانید یک انیمیشن تبلیغاتی برای تبلیغ کالا ، خدمات یا کسب و کار خود سفارش دهید و کمتر از یک هفته تحویل بگیرید.

کیت های انیمیشن چگونه به ما کمک می کنند؟

به خاطر داشته باشید که این کیت انیمیشن سازی، تنها یک تیزر نیست بلکه می توانید مجموعه داستان های مختلف با کاراکترهای ثابت را برای خود داشته باشید.
مجموعه کیت های انیمیشن سازی حوزه نویی در انیمیشن به شمار می روند که فرصتی بی نظیر را به شما می دهد تا پشت پرده ها را نگاه کنید و ببینید چگونه جادوگری اتفاق می افتد .
بنابراین از این کیت برای صرفه جویی در زمان و ساخت انیمیشن های زیبا استفاده کنید  این همان چیزی است که شما با سفارشی سازی آن به راحتی می توانید همه ی آنچه را که می خواهید درباره کسب و کار خود به مخاطبان تان منتقل کنید و در اختیارتان قرار می دهد

  • امکان سفارشی سازی اختصاصی
  • امکان اضافه کردن صدا پیشه های اختصاصی و حرفه ای انیمیشن
  • صرفه جویی در زمان و هزینه تا ۸۰ درصد
  • در واقع شما با پرداخت ۱۰ درصد از هزینه انیمیشن اختصاصی در اختیار خواهید داشت

همه ی کارها از قبل انجام شده است، نگران نتیجه ی کار نباشید.

در این کیت انیمیشن سازی همه ی کارها از قبل انجام شده است، بنابراین هیچگونه ابهامی در رابطه با نتیجه ی کار وجود ندارد.

از این رو با استفاده از این کیت انیمیشن سازی متخصصین ما قادر خواهند بود یک انیمیشن حرفه ای، سریع و ارزان قیمت برای شما تهیه نمایند تنها کافی است گزینه های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین اگر میخواهید تنها یک روای داستان شما را نقل کند، فقط یکی از گویندگان خانم یا آقا را انتخاب کنید.

اما اگر اگر لازم است کاراکترهای شما با یکدیگر صحبت کنند گزینه ی صداپیشگان حرفه‌ای را انتخاب نمایید. همچنین لازم به توضیح است که برای ساخت انیمیشن به زمانی بیشتر از بازسازی یک تیزر معمولی نیاز است

بنابراین با سفارش و خرید این کیت انیمیش سازی ما قادر خواهیم بود، یک انیمیشن سریع و ارزان قیمت برای شما تهیه کنیم.

نکته ای که می بایست در انتخاب این کیت انیمیشن سازی و خرید آن مد نظر داشته باشید، این است که تمام صحنه‌ها و کاراکترهای شما تنها با استفاده از کاراکترها و امکانات همین کیت سازماندهی و ساخته خواهد شد و افزودن صحنه های دیگر که امکان طراحی و دیزاین آنها با استفاده از این کیت انیمیشن سازی وجود ندارد، مستلزم پرداخت هزینه های دیگری است. اما هزینه ها همچنان پایین است،  کافی است هم اکنون نسبت به نهایی نمودن سفارش خود اقدام نموده و سپس با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تیزر مارکت: بازار فروش تیزر و محتواهای ویدئویی در ایران

اگر به دنبال صرفه‌جویی در زمان و هزینه هستید به تیزر مارکت خوش آمدید. همه ی تلاش ما این است تا بهترین تیزرهای تبلیغاتی آماده، و کیت های انیمیشن سازی را برای شما آماده و فراهم کنیم. ما لیستی از بهترین تیزرها و انیمیشن های حرفه ای و کار بهترین طراحان دنیا را کنار هم گذاشتیم تا شما در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه تیزر تبلیغاتی خود را در اختیار داشته باشید.

همچنین در صورت نیاز می توانید یک انیمیشن اورجینال سفارش دهید.