قوانین فن پیج های پادطنز 

 1. پادطنز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا گرداننده یا اداره کننده فن پیج پادطنز نیز می بایست تحت قوانین کشور و شرایط و ضوابط پادطنز فعالیت نماید. 
 1. حق نشر محتواهای پادطنز صرفا و فقط متعلق به پادطنز است و از این بابت مجوز استفاده از محتوا یا نام به هیچ فردی داده نمی شود. لذا پادطنز به اداره کننده های فن پیج هایی که هویت و اهلیت آنها برای پادطنز محرز شده است اجازه مشروط می دهد که محتواها را به شرح قوانین، شرایط و ضوابط پادطنز، بازنشر نمایند. 
 1. گرداننده ی فن پیج پادطنز موظف به رعایت همه ی قوانین و مقررات مربوطه، و همه ی عرف ها و هنجارهای رایج، و  موظف به پیروی از قوانین، شرایط و ضوابط و شرایط حریم خصوصی است که توسط پادطنز اعلام و به روز رسانی می‌شود، و پذیرش قوانین و ضوابط پادطنز به منزله ی پذیرش همه ی شرایط و ضوابط آتی و به روز رسانی های بعدی آن نیز تلقی می شود.
 1. گرداننده ی فن پیج پادطنز موظف است هر گونه ارتباط هر فردی را که خواهان ارتباط با پادطنز است را به پادطنز گزارش دهد.  
 1. گرداننده ی فن پیج موظف است یوزر نیم و پسورد فن پیج را برای پادطنز ارسال نماید و در صورت تغییر، فروش پیج یا هر گونه تغییر دیگری، مراتب را به پادطنز اطلاع دهد.
 1. هرگونه بهره برداری سیاسی تبلیغاتی و فرهنگی غیرمجاز از نام پادطنز، جرم بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 1. گرداننده ی فن پیج می پذیرد 20 درصد مبلغ تبلیغات گرفته شده برای فن پیج را به پادطنز بابت هزینه ی تامین محتواهای آتی پرداخت نماید. 
 1. به هیچ عنوان نباید در نام پیج از عناوین “اصلی، رسمی، آفیشیال” و یا هر کلمه‌ای که از آن اصلی بودن پیج به ذهن متبادر شود استفاده شود و حتماً می بایست عنوان “فن پیج” در عنوان اصلی پیج ذکر شود.
 1. حتماً می بایست پیج اصلی پادتن و آیدی آن در ابتدا ذکر شود به شکلی که نیازی به زدن گزینه بیشتر یا More نباشد، عدم رعایت این نکته موجب باطل شدن حق بازنشر محتواها شده و پادطنز حق دارد مطابق با اصول استیفا از حقوق خود درخواست خسارت نماید. و گرداننده ی فن پیج نیز حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت. 
 1. فن پیج هیچ گونه مشارکت و یا دخالت و یا سهمی در اداره پیج اصلی، ساختن محتوا ها، محتوای آنها و هیچ گزینه دیگری ندارد و از این بابت هیچ گونه حقی برای وی متصور نیست.
 1. فن پیج حق هیچ دخل و تصرفی در محتوا اعم از کوتاه کردن، افزودن، بریدن، کراپ کردن، حذف نام پادطنز، افزودن نام خود و … را نخواهد داشت. 
 1. هرگونه انتشار محتوا و یا توهین و یا آسیب به اشخاص حقیقی یا حقوقی که توسط گرداننده فن پیج صورت بگیرد هیچ ربطی به پادطنز نداشته و علاوه بر صاحب حق، پادطنز نیز در جهت احقاق حقوق خود در مراجع صالح قضایی اقامه دعوا خواهد نمود.
 1. گرداننده ی فن پیج، با گرفتن عکس و فیلم زنده از خود اقرار و تایید می نماید که این کار را در صحت و سلامت عقلی و جسمی انجام داده است و تمامی موارد مندرج در این برگه را می پذیرد. 
 1. این توافقنامه در 14 بند تنظیم و توسط گرداننده ی فن پیج مورد تایید و پذیرش قرار گرفته است. و نقض هر یک از بندهای آن مستلزم پرداخت خسارت خواهد بود. 

توافق نامه، شرایط و ضوابط ایجاد فن پیج پادطنز

توافق نامه، شرایط و ضوابط ایجاد فن پیج پادطنز
نام و نام خانوادگی متقاضی فن پیچ پادطنز(Required)
فقط شماره تلفن همراه در دسترس
نشانی:(Required)
Accepted file types: jpg, png, Max. file size: 5 MB.
لطفا کارت ملی را روی سینه ی خود گرفته و در شرایط نوری مناسب از خود یک سلفی بگیرد و اینجا بارگذاری نمایید.
Accepted file types: mp4, zip, Max. file size: 64 MB.
لطفا دوربین گوشی موبایل خود را روشن کرده و روبروی دوربین بگویید: اینجانب (نام و نام خانوادگی خودتان) همه ی شرایط و ضوابط ایجاد فن پیج برای پادطنز را پذیرفته و تصدیق می کنم.