توافق نامه، و شرایط و ضوابط ایجاد فن پیج پادطنز


قوانین فن پیج های پادطنز 

 1. پادطنز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا گرداننده یا اداره کننده فن پیج پادطنز نیز می بایست تحت قوانین کشور و شرایط و ضوابط پادطنز فعالیت نماید. 
 1. حق نشر محتواهای پادطنز صرفا و فقط متعلق به پادطنز است و از این بابت مجوز استفاده از محتوا یا نام به هیچ فردی داده نمی شود. لذا پادطنز به اداره کننده های فن پیج هایی که هویت و اهلیت آنها برای پادطنز محرز شده است اجازه مشروط می دهد که محتواها را به شرح قوانین، شرایط و ضوابط پادطنز، بازنشر نمایند. 
 1. گرداننده ی فن پیج پادطنز موظف به رعایت همه ی قوانین و مقررات مربوطه، و همه ی عرف ها و هنجارهای رایج، و  موظف به پیروی از قوانین، شرایط و ضوابط و شرایط حریم خصوصی است که توسط پادطنز اعلام و به روز رسانی می‌شود، و پذیرش قوانین و ضوابط پادطنز به منزله ی پذیرش همه ی شرایط و ضوابط آتی و به روز رسانی های بعدی آن نیز تلقی می شود.
 1. گرداننده ی فن پیج پادطنز موظف است هر گونه ارتباط هر فردی را که خواهان ارتباط با پادطنز است را به پادطنز گزارش دهد.  
 1. گرداننده ی فن پیج موظف است یوزر نیم و پسورد فن پیج را برای پادطنز ارسال نماید و در صورت تغییر، فروش پیج یا هر گونه تغییر دیگری، مراتب را به پادطنز اطلاع دهد.
 1. هرگونه بهره برداری سیاسی تبلیغاتی و فرهنگی غیرمجاز از نام پادطنز، جرم بوده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
 1. گرداننده ی فن پیج می پذیرد 20 درصد مبلغ تبلیغات گرفته شده برای فن پیج را به پادطنز بابت هزینه ی تامین محتواهای آتی پرداخت نماید. 
 1. به هیچ عنوان نباید در نام پیج از عناوین “اصلی، رسمی، آفیشیال” و یا هر کلمه‌ای که از آن اصلی بودن پیج به ذهن متبادر شود استفاده شود و حتماً می بایست عنوان “فن پیج” در عنوان اصلی پیج ذکر شود.
 1. حتماً می بایست پیج اصلی پادتن و آیدی آن در ابتدا ذکر شود به شکلی که نیازی به زدن گزینه بیشتر یا More نباشد، عدم رعایت این نکته موجب باطل شدن حق بازنشر محتواها شده و پادطنز حق دارد مطابق با اصول استیفا از حقوق خود درخواست خسارت نماید. و گرداننده ی فن پیج نیز حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت. 
 1. فن پیج هیچ گونه مشارکت و یا دخالت و یا سهمی در اداره پیج اصلی، ساختن محتوا ها، محتوای آنها و هیچ گزینه دیگری ندارد و از این بابت هیچ گونه حقی برای وی متصور نیست.
 1. فن پیج حق هیچ دخل و تصرفی در محتوا اعم از کوتاه کردن، افزودن، بریدن، کراپ کردن، حذف نام پادطنز، افزودن نام خود و … را نخواهد داشت. 
 1. هرگونه انتشار محتوا و یا توهین و یا آسیب به اشخاص حقیقی یا حقوقی که توسط گرداننده فن پیج صورت بگیرد هیچ ربطی به پادطنز نداشته و علاوه بر صاحب حق، پادطنز نیز در جهت احقاق حقوق خود در مراجع صالح قضایی اقامه دعوا خواهد نمود.
 1. گرداننده ی فن پیج، با گرفتن عکس و فیلم زنده از خود اقرار و تایید می نماید که این کار را در صحت و سلامت عقلی و جسمی انجام داده است و تمامی موارد مندرج در این برگه را می پذیرد. 
 1. این توافقنامه در 14 بند تنظیم و توسط گرداننده ی فن پیج مورد تایید و پذیرش قرار گرفته است. و نقض هر یک از بندهای آن مستلزم پرداخت خسارت خواهد بود.