جادوی انیمیشن در افزایش فروش


جادوی انیمیشن در افزایش فروش

انیمیشن چه کمکی به افزایش فروش ما می کند؟

تا حالا فکر کردید اگه مخاطب شما محصول یا خدمات شما رو نشناسه چطور می تونه از اون استفاده کنه؟ یا اینکه نه، چطور شما رو از بین رقبا انتخاب کنه؟

این ها سوال هاییه که باید در ارتباط با کسب و کارتون بهش پاسخ بدید!

یکی از راهکارهای فوق العاده برای شناساندن خودتون به مخاطب و آشنا کردن اون با محصول و خدمات تون، استفاده از انیمیشن یا تیزرِ انیمیشنه!

داشتن یه انیمیشن تبلیغاتی چقدر می تونه مفید باشه؟

انیمیشن ها می تونن جوهره برند شما رو به تصویر بکشن و همه ی اون چه را که می خواید مخاطبان تون در مورد محصول یا خدمات تون بدونند رو بیان کنند. انیمیشن تبلیغاتی به طور کلی شامل ویدیوهای نسبتا کوتاهیه که به طور واضح و سریع با مخاطب ارتباط برقرار می کنه و اطلاعات را به روشی خلاقانه در جهت شناساندن محصول و برند به اون منتقل می کنه.

در واقع انیمیشن ها یه نوع محتوای بسیار جذابن که باعث می‌شن مردم کمی صبر کنند و به آنچه برند شما بهشون میگه گوش بدن. تماشای انیمیشن به طور کلی سرگرم کننده است و نسبت به تبلیغات سنتی باعث جذب بیننده بالاتری میشه.

به این تیزر انیمیشن صنعتی که با تکنیک سه بعدی ساخته شده توجه کنید!

شما به راحتی می تونید تشخیص بدید کاربرد این محصول چیه؟

انیمیشن سه بعدی

اگر صاحب کالا یا محصول هستید می دونید که ویدئوها روشی عالی برای افزایش تعامل کاربران و آگاهی از برند هستند. علاوه بر این، آنها می توانند ابزار بسیار موثری برای ترغیب کاربران به اقدام در خرید باشند. بنابراین لازمه که بخشی از استراتژی های کسب و کار شما باشند.

هر کسی می تواند انیمیشن سه بعدی تولید کند؟

تولید انیمیشن سه بعدی، کار پیچیده ایه؛

چرا که هم متخصصای مختلفی رو نیاز داره که باید در زمینه تکنیک و نرم افزار به روز باشند و هم باید از سیستم های کامپیوتری و سخت افزاری پرقدرتی برخوردار باشی، به همین منظور نیازه تا یه تیم تخصصی و حرفه ای اقدام به ساخت انیمیشن کنه.

تیم تخصصی انیمیشن تیزر مارکت

تیم تخصصی انیمیشن تیزر مارکت تشکیل شده از بهترین های این حوزه که همگی از اعضای انجمن های تخصصی و فعالان برتر حوزه ی ساخت انیمیشن هستند.

برای آشنایی بیشتر با ما نمونه کارهای تولید شده رو ببینید: