شرایط حفظ حریم شخصی کاربران در تیزر مارکت:

تیزر مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تیزر مارکت کوشش می کند در حد توان از حریم شخصی شما صیانت کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه داده و در واقع با استفاده از سایت تیزر مارکت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تیزر مارکت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تیزر مارکت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیزر مارکت جزئی از اموال تیزر مارکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تیزر مارکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تیزر مارکت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تیزر مارکت  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تیزر مارکت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست تیزرها، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت تیزر مارکت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تیزر مارکت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تیزر مارکت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://teasermarket.com/ است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت تیزر مارکت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://teasermarket.com/ و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون تلگرام، واتس آپ و … یا شبکه های اجتماعی موبایل دقیقا همانهایی است که در صفحه ی اصلی وب سایت به نشانی https://teasermarket.com/ درج گردیده. لذا هیچگونه عملیات مالی از طریق این روش ها با شما صورت نمی گیرد. و تنها راه برای پرداخت در تیزر مارکت، درگاه های رسمی است که در صفحه ی حساب کاربری در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات تیزر مارکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به تیزر مارکت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تیزر مارکت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد تیزر مارکت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تیزر مارکت را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که شماره پیامک تیزر مارکت در صفحه ی اول سایت درج شده است. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تیزر مارکت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تیزر مارکت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

با تشکر: مدیریت تیزر مارکت