رفع موانع تولید


فرم محاسبه قیمت تیزر تبلیغاتی (سال 1400) (1)

قبل از استفاده از محاسبه‌گر قیمت ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی به موارد ذیل توجه فرمایید:

قیمت محاسبه شده در این تعرفه براساس هزینه های ساخت یک تیزر تبلیغاتی استاندارد، مستقل و اورجینال است، تیزرهای تبلیغاتی بیگ پروداکشن، خلاقانه و قراردادهای طولانی مدت و سریالی و نیز آثاری که با استفاده از متریال های پیش ساخته، ساخته می‌شوند از این قاعده مستثنی هستند.

مواردی نظیر فیلم‌برداری، نریشن، ساخت موسیقی، عکاسی، طراحی کاراکتر اختصاصی و مدل سازی های پیچیده به صورت جداگانه محاسبه و به قیمت نهایی اضافه می‌شوند.

مبلغ نمایش داده شده در این فرم، بر اساس آخرین جدول تعرفه‌ی رسمی انجمن طراحان گرافیک متحرک و سایر صنوف سینمایی و تبلیغاتی است و به عنوان قیمت پایه محاسبه می‌شود. لذا ممکن است مبلغ محاسبه شده بر اساس پیچیدگی‌های طراحی و اجرایی اثر افزایش یا کاهش یابد.

آثاری که مدت زمان آنها کمتر از 30 ثانیه باشد به صورت خودکار 30 ثانیه محاسبه می‌شوند.

در صورت افزایش تایم تیزر به بیشتر از یک دقیقه و یا سفارش همزمان چندین تیزر تبلیغاتی، قیمت های برآورد شده در این فرم، می تواند شامل تخفیف های سیستماتیک شود بنابراین به این منظور با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

قیمت های محاسبه شده در این فرم فاقد استناد لازم به منظور ارائه به سازمان ها و ارگان ها می باشد.

"(ضروری)" indicates required fields

1محاسبه قیمت تیزر
2مشخصات سفارش دهنده

تکنیک اجرا و ضریب نفوذ رسانه:

لطفا تکنیک اجرایی و رسانه جهت انتشار تیزر را انتخاب نمایید
تعیین کننده پیچیدگی اجرایی، ابزارها و تخصص‌های مورد نیاز در یک پروژه است.
ضریب گروه رسانه(ضروری)
تعیین کننده وسعت اجرایی پروژه خواهد بود که در برآورد مالی پروژه اثرگذار است.

نوع کمپین و انتخاب زمان تیزر:

تایم نهایی تیزر شما چقدر باید باشد؟
نوع کمپین(ضروری)
تعیین کننده دسته‌بندی و ژانر تیزر تبلیغاتی است. ضریب این جدول با زمانبندی میانگین هر دسته و نیز پیچیدگی ساختاری و اجرایی معمول آن هماهنگ سازی شده است.

نمایش قیمت:

در این بخش قیمت محاسبه شده به نمایش در می آید، با تغییر فیلد ها می توانید تغییرات قیمت را ببینید.
در این قسمت، قیمت محاسبه شده توسط فیلدهای انتخابی شما نمایش داده می شود با تغییر فیلدها می توانید تغییرات قیمت را ببینید. در نظر داشته باشید، قیمت محاسبه شده به صورت استاندارد بوده و صرفا جهت اطلاع شما به منظور امکان سنجی و برآورد هزینه های مقتضی می باشد، لدا با توجه به شرایط پروژه می تواند شامل کاهش یا افزایش قیمت شود، و از استناد کافی به منظور ارائه به سازمان ها و یا ارگان ها برخوردار نیست.