ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی با تکنیک های مختلف

 

 

 

 

 

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر؛ راهی به سوی اهداف مارکتینگی

اختصاصی تیزر مارکت؛ تبلیغات، رکن اساسی موفقیت بسیاری از صنایع و برندهای معروف جهان است. و به طور قطع، تبلیغات تجاری نقش پر رنگی در پیشرفت صنایع داشته است. و امروزه اغلب شرکت ها،سازمان ها،ارگان ها و صنایع مختلف در رشته های گوناگون برای افزایش بازدهی و یا سودآوری تجاری محصولات و یا خدمات خود اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی می نمایند.
در اکثر مواقع از ساخت تیزر برای رسیدن به اهداف تجاری مختلف استفاده های گوناگونی می شود. هرچند ساخت تیزرهای تبلیغاتی منحصر به تبلیغات تجاری کارخانه ها و صنایع نمی باشد بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد به عنوان مثال ساخت تیزر برای باشگاه های معروف فوتبالی ،تیزر تبلیغاتی برای معرفی جدیدترین موزیک ویدئوها، ساخت تیزر تبلیغاتی برای کمپین های اجتماعی و حتی کمپین های سیاسی و انتخاباتی.
آنگونه که متخصصان امر می گویند، ساخت تیزر تبلیغاتی آثار شگرفی بر افزایش مقبولیت عامه ی صنایع و مجموعه ها دارد. و هر اندازه در ساخت تیزر حساسیت های بیشتر قائل شویم ، طبیعتا این تاثیرات افزایش پیدا خواهد کرد.
یک تیزر تبلیغاتی خوب می تواند در بدترین شرایط به داد صنایع و مجموعه های در حال رکود و در حال ورشکستگی رسیده و این مجموعه ها و صنایع را موفق به شکستن حصارهای رکود نماید.

vector set isometric illustrations making movies watching movie cinema 1441 355 300x300 - ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر و چرایی آن

 

جالب است بدانید در ساخت و طراحی بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی علاوه بر عوامل تولیدکننده،عوامل رایانه،عوامل طراح و عوامل سناریو پرداز،معمولا از نظرات کارشناسانی که اغلب بر روانشناسی رنگ ها تسلط دارند نیز استفاده های زیادی می شود چرا که سلیقه ی مخاطبان دارای طیف گسترده ای است و باید تمامی جوانب کار را در نظر گرفت.با توجه به میزان فواید تاثیرات یک تیزر تبلیغاتی در ذهن مخاطبان ، حساسیت ها در تولید این تیزرها نیز افزایش پیدا کرده است.
با در نظر گرفتن این حساسیت ها بر آن شدیم که در قالب یک مطلب به اصول و قوائد ساخت تیزرهای تبلیغاتی بپردازیم تا علاوه بر آشنا کردن مخاطبان با فواید ساخت تیزر تبلیغاتی ،اصول اولیه و همچنین قواعد ساخت یک تیزر تبلیغاتی جذاب را با شما کاربران گرامی در میان بگذاریم.

کاربرد تیزرهای تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی کاربردهای مختلف و متنوعی دارند.از جمله ی آن ها می توان به تیزرهای تبلیغاتی فیلم های سینمایی و یا سریال،تیزرهای تبلیغاتی کمپین های اجتماعی یا کمپین های انتخاباتی،تیزرهای تبلیغاتی تجاری و معرفی محصولات مختلف،تیزرهای تبلیغاتی فیلم های انیمیشن،تیزرهای تبلیغاتی کارخانه ها و برندهای مختلف جهان و… اشاره نمود.

بسیاری از کارخانه های بزرگ جهان برای معرفی محصولات جدید خود و همچنین اعلام تولید محصولات جدیدتر خود،ابتدا به طور گسترده اقدام به پخش تیزرهای تبلیغاتی خود کرده و از این طریق کیفیت و برند خود را بیش از پیش معرفی و در ذهن مخاطبان و مشتریان خود ثبت می کنند.
از جمله ی این کارخانه ها می توان به کارخانه های بزرگ خودروسازی و یا کارخانه های تولید گوشی های موبایل اشاره کرد.
مثلا شرکت های خودرو سازی آئودی و بنز و یا هیوندای،به محض تولید خودروهای جدید خود،اقدام به ساخت و انتشار تیزرهای تبلیغاتی از این محصولات می کنند.همچنین شرکت های بزرگ تولید گوشی های موبایل همچون اپل،سامسونگ و … از این مدل تبلیغات بهره می گیرند.

فواید و کاربردهای مهم تر تیزرهای تبلیغاتی و تاثیرات آن

یک شرکت،ارگان،تولیدکننده یا سازمان باید در میان انبوه رقبای خود بتواند محصول خود را به مشتریان حساس بقبولاند و به مشتریان ثابت کند که کیفیت محصولات یا خدماتش از سایر رقبا بالاتر است لذا بالاجبار بایستی از راه های تبلیغاتی موثرتر بهره گیرد.ساخت و انتشار تیزرهای تبلیغاتی می تواند در دستیابی به این هدف مهم بسیار مفید واقع شود.
در اینجا به تعدادی از مهم ترین تاثیرات و فواید تیزرهای تبلیغاتی می پردازیم پس با ما همراه باشید:
1.معرفی محصولات شرکت،کارخانه،سازمان و یا تولیدی ها
2.افزایش مشتریان بالقوه برای شرکت ها و کارخانه های تجاری
3.افزایش فروش محصولات سینمایی مانند فیلم وسریال و انیمیشن و کارتون ها.
4.معرفی خدمات مختلف و آشنا کردن مخاطبان با خدمات خود
5.تاثیر شگرف در برندسازی شرکت ها و سازمان ها و کارخانه ها و…
6.افزایش وفاداری مشتریان فعلی
7.انتقال پیام خود به مخاطبان
8.انتقال شعار کمپین های مختلف به مخاطبان
9.معرفی تراک های موسیقی جدید و موزیک ویدئوهای جدیدتر
10.افزایش سودآوری،جذب سهام دار،جذب اعتبارات بیشتر
11.افزایش اعتماد مشتریان و مخاطبان به محصولات یا خدمات
12.تغییر مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل
13.افزایش تنوع مخاطبان و مشتریان و جذب مشتریان از نقاط جغرافیایی دیگر
14.افزایش رقابت جدی و در نتیجه افزایش کیفیت محصولات
15.قدرت تبلیغات ویدیویی بسیار بیشتر از تبلیغات متنی است
16.افزایش ماندگاری نام و نشان تجاری شما در ذهن مخاطبان
17.صرفه جویی در هزینه ی تبلیغات

امروزه بسیاری از سازمان ها و کارخانه ها و صنایع بزرگ از تیزرهای تبلیغاتی به عنوان مهم ترین عامل موفقیت خود تکیه کرده اند.
بررسی های محققان نشان داده است که بیش از 90% افراد معمولا تماشای تیزرهای تبلیغاتی را به سایر تبلیغات ترجیح می دهند.

مراحل ساخت و تولید تیزرهای تبلیغاتی

.تعیین هدف و یا اهداف و پیام تولید تیزر تبلیغاتی
ابتدایی ترین و مهم ترین مرحله ی ساخت تیزرهای تبلیغاتی مختلف،تعیین اهداف و یا پیام تیزر تبلیغاتی می باشد.در ابتدا می بایست تعیین کنیم هدف ما برای ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟به عنوان مثال،هدف یک کمپین سیاسی از ساخت تیزر تبلیغاتی می تواند انتقال یک پیام یا شعار سیاسی به مخاطبان باشد.و یا هدف یک کمپین انتخاباتی از ساخت و سفارش تیزر تبلیغاتی می تواند جذب هواداران و طرفداران بیشتر برای کاندیداتوری یک شخص یا گروه یا سازمان باشد.یک مثال دیگر را می توان تولید تیزرهای تبلیغاتی تجاری ذکر کرد که معمولا با هدف جذب مشتریان بیشتر و افزایش درآمد و معرفی محصولات تولید می شوند.

تذکر مهم : با توجه به کم بودن زمان یا کوتاه بودن تایم یک تیزر تبلیغاتی،هدف یا پیام شما باید تا حد زیادی قابل فهم،قابل انتقال در مدت زمان کم،مخاطب پسند،مفید و ارزشمند باشد.اکثر تولیدکنندگان تیزرهای تبلیغاتی برای حل این مورد،به جای انتقال هدف و پیام به صورت کلاسیک و معمولی،از طریق ایما و اشاره ها و به عبارتی حرکات مختلف کاراکترهای تیزرهای تبلیغاتی استفاده می کنند.پس دقت داشته باشید که آیا این تیزر می تواند به سرعت و در زمان کم پیام و هدف شما را به مخاطبانتان انتقال دهد یا خیر؟

2.قصه و ماجرای تیزر تبلیغاتی
خیلی از تیزرهای تبلیغاتی یک داستان و ماجرایی را شامل می شوند.شما نیز برای جذابیت بیشتر تیزرهای تبلیغاتی تان سعی کنید حتما استفاده از داستان و یک ماجرا را در نظر بگیرید.طبیعتا گنجاندن یک داستان و یا بیان یک تیزر تبلیغاتی به شکل داستان گونه می تواند تاثیر چشمگیری در جذابیت و تاثیرگذاری آن تیزر تبلیغاتی در ذهن مخاطبان داشته باشد.
مجددا تاکید می کنیم که سعی کنید در هنگام انتخاب داستان یا به اصطلاح خط تعلیق ماجرای تیزر تبلیغاتی خود، کوتاهی زمان تیزر و همچنین انتقال سریع پیام را در نظر بگیرید.
برای استفاده از داستان در تیزر تبلیغاتی می توانید از داستان های جذاب و به کار بردن اساطیر و افسانه ها نیز بهره بگیرید.
مشاهده شده است برخی شرکت ها یا صنایع مطرح جهان در زمان ساخت تیزرهای تبلیغاتی خود ، از اسطوه های دیگر کشورها هم استفاده کرده اند.

3.مهیا سازی دکوپاژ و عوامل مربوطه به آن
همانطور که می دانید ساخت یک تیزر تبلیغاتی،همانند ساخت یک فیلم سینمایی یا سریال نیازمند دکوپاژ عالی و کافی دارد.
زمانی که قصه ی تیزر تبلیغاتی شما و همچنین هدف یا اهداف و پیام خود از ساخت تیزر تبلیغاتی را تعیین کردید حال بایستی به موارد و عوامل دیگر از جمله شرایط فیلمبرداری،نوع فیلمبرداری، حرکات دوربین ها و همچنین مسائل مربوط به نورپردازیهای صحنه و ایجاد صداهای مختلف و کاربرد این صداها در صحنه و جزئیات استفاده از افراد،اشخاص و یا بازیگران صحنه پرداخته شود.در اکثر شرکت های سازنده ی تیزرهای تبلیغاتی،حتی لباس بازیگران نیز مورد بررسی قرار می گیرد و حساسیت خاصی به رنگ ها و مدل لباس بازیگران تیزر تبلیغاتی نشان می دهند.
در برخی از تیزرهای تبلیغاتی از نور کم و گاهی نور فراوان استفاده می شود.و در تیزرهای تخصصی تر نیز صداها یا آهنگ های تخصصی در تیزر گنجانده می شود مثلا در هنگام ساخت یک تیزر تبلیغاتی ورزشی،معمولا از آهنگ های ورزشی و یا صداهای اکتیو و یا همان آهنگ های پر سر و صداتر استفاده می کنند.و یا در تیزرهای تبلیغاتی شرکت های خودروسازی معمولا از صداهای ترمز گرفتن،بوق زدن،صدای گاز دادن خودرو و … بهره می گیرند.

4.فضا،محیط و یا مکان فیلمبرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی
فضا و محیطی که فیلمبرداری در آن انجام می شود از عوامل بسیار تاثیرگذار در ساخت تیزرهای تبلیغاتی به شمار می آید و می تواند در جذابیت تیزر برای مخاطبان تاثیرگذار باشد.
مکان فیلمبرداری را قبل از انجام و ساخت پروژه حتما از پیش تعیین نمایید.سعی کنید از محیط هایی استفاده کنید که رنگبندی مناسبی دارند.به عنوان مثال ، برخی شرکت های خودروسازی برای ساخت تیزر تبلیغاتی خود ، از محیط های سرسبز و یا جاده هایی که اطراف آن طبیعت زیبایی دارد استفاده می کنند.البته خیلی از شرکت های تبلیغاتی برای ساخت تیزر تبلیغاتی،از محیط های سربسته و از پیش ساخته شده استفاده می کنند.البته برای ساخت برخی تیزرهای تبلیغاتی نیازی به انتخاب لوکیشن یا فضا و محیط خاص نیست مانند تیزرهای کارتونی یا انیمیشنی.البته در ساخت برخی تیزرهای خاص تر نیز انتخاب لوکیشن فیلمبرداری بسیار موثر است مانند ساخت تیزر تبلیغاتی برای موزیک ویدئوها یا تراک های صوتی.
در انتخاب لوکیشن فیلمبرداری،به شما پیشنهاد و توصیه می شود حتما مقالات روانشناسی در زمینه ی میزان جذابیت رنگ های محیط در تبلیغات را مطالعه نمایید.این امر می تواند به شما در انتخاب محیط با رنگبندی مناسب تر و جذاب تر به شما کمک شایانی نماید.

5.هزینه ی ساخت تیزر تبلیغاتی
یکی از عواملی که تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت ساخت تیزر تبلیغاتی دارد تعیین دقیق هزینه ی ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.
طبیعتا هر اندازه هزینه ی بالاتری برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی صرف نمایید،کیفیت تیزر تبلیغاتی نیز می تواند بالاتر برود.
در صورتی که شما مدیر یک شرکت یا برند و … و به دنبال سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی هستید ، حتما قبل از هر کاری میزان هزینه ای که می توانید برای این سفارش کنار بگذارید را تعیین نمایید.سپس عوامل مختلف که در تعیین این هزینه موثر هستند را نیز بررسی نمایید.به عنوان مثال ،تعداد نقش ها و بازیگران تیزر،زمان و تایم تیزر،میزان ویرایش نرم افزاری تیزر،تدوین تیزر،خدمات مختلف تیزر و… را میتوان به عنوان مهم ترین عوامل در تعیین میزان هزینه ی ساخت تیزر تبلیغاتی برشمرد.
یکی دیگر از عوامل تعیین کننده ی مقدار هزینه ی ساخت یک تیزر تبلیغاتی می تواند این باشد که شما قرار است این تیزر را در چه شبکه ای (تلویزیونی،رادیویی و یا سایت های ویدیویی آنلاین مشابه یوتیوب و آپارات) انتشار دهید.
معمولا هزینه ی پخش تیزر تبلیغاتی در هر شبکه ی تلویزیونی و رادیویی بر اساس معیارهای خاص آن شبکه تعیین می شوند.
به عنوان مثال بسیاری از شرکت ها و صنایع و برندهای بزرگ جهان برای پخش تیزر تبلیغاتی خود از زمان هایی که بیشترین بیننده مشغول تماشای تلویزیون هستند استفاده می کنند و این زمان را انتخاب می کنند و لذا شبکه های تلویزیونی نیز که از این امر آگاه هستند معمولا میزان مبلغ را به اندازه ی مناسبی بالاتر می برند.به عنوان مثال زمان پخش بازی های جام جهانی فوتبال یا المپیک و یا زمان پخش فیلم و سریال های پر مخاطب،بیشترین بیننده مشغول تماشای تلویزیون هستند و هزینه ی تبلیغات در این زمان بسیار بالاست.
همچنین وبسایت های ویدیوی آنلاین همانند یوتیوب و آپارات نیز بر اساس تعداد نمایش هر تیزر تبلیغاتی و زمان انتشار آن یعنی ساعت پخش تیزر،مبالغی را تعیین می نمایند.

از تیزرهای تبلیغاتی کجاها استفاده می شود؟

معمولا از تیزرهای تبلیغاتی در انواع سمینارها،کنفرانس ها،مراسم های رونمایی از محصولات جدید شرکت ها و یا سازمان ها،شبکه های تلویزیونی و شبکه های رادیویی،وبسایت های ویدیو مانند یوتیوب و آپارات،حتی در برخی تالارها و نمایش ها و شوهای تبلیغاتی استفاده می شود.
البته موضوع تیزر نیز نقش زیادی در انتخاب مکان انتشار تیزر تبلیغاتی دارد .

ساخت تیزر 01 e1603012417533 768x503 - ساخت تیزر تبلیغاتی

واکاوی تغییر در مفهوم تیزرهای تبلیغاتی در عصر حاکمیت شبکه‌های اجتماعی

اگر بخواهیم نگاهی خلاصه وار به تغییر در مفهوم تیزر های تبلیغاتی داشته باشیم باید بگوییم که اساساً تبلیغات فیلمیک پس از شکل گیری هنر سینما و به دنبال آن پس از ظهور پدیده ای به نام تلویزیون پدیدار شدند در ابتدا تیزرهای تبلیغاتی وابسته به یک رسانه ی مشخص انتشاری من جمله سینما و تلویزیون بوند. و غالبا قبل از فیلم های سینمایی و یا قبل از برنامه‌های تلویزیونی نمایش داده می شدند. طوری که اساسا می‌توان تصور نمود حضور تیزر های تبلیغاتی کاملاً به رسانه‌ای چون تلویزیون که اقتدارگرا و تمرکز محور است تعلق دارد. بهتر است بحث را از اینجا ادامه بدهیم که به دو نکته مهم یعنی مرکز محوری و اقتدارگرایی تلویزیون به عنوان رسانه یکطرفه اشاره کردیم و اساساً تیزر های تبلیغاتی به این ساحت تعلق دارند اما اکنون می‌توانیم یک مقایسه اساسی بین تلویزیون و رسانه های اجتماعی داشته باشیم که تفاوت اصلی آنها در دو طرف بودن و تعاملی بودن این رسانه هاست یعنی برعکس تلویزیون که همه چیز به صورت یک طرفه و جبری به مخاطب دیکته می شد در رسانه های تعاملی مخاطب علاوه بر اینکه مخاطب قرار می گیرد لذا از نقش مخاطب بودن فراتر رفته و می‌تواند در تعامل با رسانه واکنش مناسب و در عین حال مربوطی به اثری که در معرض آن قرار می گیرد نشان دهد

 ابتدایی ترین واکنش مخاطب در رسانه های تعاملی ندیدن و نادیده گرفتن آثار و پیامهای تبلیغاتی است که در معرض آنها قرار می‌گیرد بنابراین از همین رهیافت می توان به نتیجه رسید که در عصر شبکه های اجتماعی مفهوم و اصالت تیزرهای تبلیغاتی دستخوش تغییرات بزرگ شده است هرچند که در عصر حاکمیت رسانه های یک طرف همچون تلویزیون نیز کارشناسان تبلیغاتی به این امر توجه زیادی می نمودند اما  در عصر شبکه های اجتماعی توجه بیش از اندازه به بستری که تیزر و یا پیام تبلیغاتی در آن مخابره می‌شود بسیار مهم است 

اینجاست که بحث از جذابیت، مورد علاقه بودن و تعدیل خواسته های سفارش دهنده تبلیغات در جهت دیده شدن و در دیدرس ماندن به میان می‌آید یعنی نیاز است به نفع برخی از مولفه های فضای شبکه های اجتماعی از برخی خواسته های تبلیغات دهنده چشم پوشی شود تا بتوان مبتنی بر علایق و دلخواسته های مخاطب خود را در صدر توجه وی نگاه داشت 

انواع روش های ساخت تیزر

در بخش های زیر م توانید با انواع تیزرهای تبلیغاتی روش تولید تیزر تبلیغاتی آشنا شوید

ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی

ساخت تیزر موشن گرافیک

تیزر موشن گرافیک یکی از انواع تیزرهاست که امروزه جایگاه ویژه ای در میان صاحبان برند و کسب و کارها پیدا کرده است. 

ویژگی مهم این دسته از تیزر ها استفاده از فضای بصری جذاب و ساده برای انتقال پیام به مخاطبان است. 

در تیزرهای موشن گرافیک به منظور ارائه بهتر پیام از عناصر گرافیکی جذاب استفاده می شود، که میتواند سهم قابل توجهی در جلب نظر ببیندگان تیزر ایفا کند. 

 

Motion Graphics - ساخت تیزر تبلیغاتی
Animation - ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت انواع تیزر انیمیشن

ساخت تیزر انیمیشن

استفاده از انیمیشن در تبلیغات یکی از راهکارهای هوشمندانه ایست که فقط تعداد اندکی از صاحبان برند، به اهمیت آن واقف اند. 

انیمیشن های تبلیغاتی به خوبی می توانند تمامی خدمات و محصولات یک برند را معرفی کرده و آن را از سایر تکنیک ها بی نیاز سازند. 

همه ی آنچه را که شما نمی توانید در یک تیزر رئال یا واقعی به نمایش بگذارید کاملا در یک انیمیشن تبلیغاتی امکان پذیر است. 

بهتر است یکبار آن را امتحان کنید ...

 

ساخت انواع تیزرهای رئال و فیلمبرداری

ساخت تیزر رئال

می توان گفت که تقریبا همه ی صاحبان کسب و کارها با این دسته از تیزرها آشنایی کامل دارند؛ تیزرهای رئال.

تیزرهای رئال مرسوم ترین نوع از تیزرها در دهه های قبل است که امروزه نیز مخاطبان ویژه ی خود را دارد. 

در تیزرهای رئال که با استفاده از عوامل سینمایی، تجهیزات، بازیگر، لوکیشن و ... ساخته میشوند پیام تبلیغاتی در قالب سناریو طرح ریزی شده و توسط بازیگران اجرا می شود. 

ما در تولید تیزرهای رئال از عوامل حرفه ای سینما و بهترین تجهیزات سینمایی استفاده می کنیم .

real 02 - ساخت تیزر تبلیغاتی
Mostanad 01 - ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت انواع تیزرهای مستند صنعتی و تبلیغاتی

ساخت فیلم مستند تبلیغاتی

اهمیت استفاده از فیلم های تبلیغاتی با کیفیت بالا را نمی توان نادیده گرفت . 

یک فیلم تبلیغاتی خوب می تواند راه شناخت مشتریان شما از شما را باز کرده و کیفیت خدمات و تولیدات شما را به آنان یاد آور شود.  این موضوع نقش مهمی را در وفادار کردن مشتریان به استفاده از خدمات شما ایفا می کند. 

در ساخت فیلم های مستند تبلیغاتی باید علاوه بر مستند بودن، به بخش تبلیغاتی آن نیز نگاه ویژه ای داشت چرا که تصویر شما و برندتان در مقابل دیدگان مشتری قرار می گیرد، پس، چه بهتر که آراسته باشید ... 

ساخت انواع انیمیشن و شبیه سازی های صنعتی

ساخت انیمیشن صنعتی

در صنعت گاهی اوقات برای معرفی دستگاه و یا محصولی جدید نیاز به یک انیمیشن دارید که جزئیات محصول را به خوبی نمایش داده و آن را معرفی کند.

محصولات صنعتی اغلب دارای پیچیدگی های خاصی هستند که آنها را از دیگر محصولات متمایز می کند و نمایش این تفاوت ها برای صاحبان صنعت امری ضروری و مهم است. 

در ساخت انیمیشن های صنعتی ابتدا محصول با دقت کامل مدلسازی شده و در فضاهای سه بعدی مورد نیاز معرفی می گردد. 

animation sanaati - ساخت تیزر تبلیغاتی
video marketing - ساخت تیزر تبلیغاتی

تامین محتواهای بازاریابی ویدئویی

تامین محتوای ویدئو مارکتینگ

تیزر مارکت، یک پلت فرم تامین محتواهای ویدئومارکتینگ است که می توانید ویدئوهای مصرفی مورد نیاز خود را با کمترین هزینه از آن تامین کنید.

مزیت تیزرمارکت نسبت به سایر روش ها این است که علاوه بر هزینه کمتر تیزر شما در مدت زمان خیلی کوتاه تری آماده شده و در اختیارتان قرار می گیرد. 

با خیال راحت کمپین ویدئومارکتینگ خود را راه اندازی کنید.

ما کنارتان هستیم ...

بازاریابی و فروش با محتواهای ویدئویی

ویدئو مارکتینگ

بازاریابی و فروش محصولات از طریق محتواهای ویدئویی و اجرای کمپین های فروش ویدئویی یکی از روش های شناخته شده در دنیا به شمار می رود. 
قبل از حضور و نفوذ بی سابقه ی اینترنت در زندگی بشر، و گسترش بی سابقه ی شبکه های اجتماعی، بیشتر کمپین های فروش ویدئویی منحصر به ساخت و پخش تیزرهای تبلیغاتی از طریق شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای بود. 

اما اکنون با در دسترس بودن شبکه های اجتماعی و گذران وقت زیاد مخاطبان در این بسترهای آنلاین، کسب و کارهای پیشرو اقدام به اجرای کمپین های بازاریابی ویدئویی در این بستر بی نهایت جذاب نموده اند و از طریق ساخت و انتشار ویدئوهای تبلیغاتی در اینترنت و شبکه های اجتماعی محصولات خود را به فروش می رسانند 

تیزر مارکت آمادگی کامل دارد شما را در فروش محصولات از طریق بازاریابی ویدئویی یاری رساند. 

animation sanaati - ساخت تیزر تبلیغاتی
Featurs img 1 - ساخت تیزر تبلیغاتی

سفارش ساخت تیزر

کافی است پیامی را که می خواهید به مخاطبانتان منتقل شود، به ما بگویید.
Featurs img 2 - ساخت تیزر تبلیغاتی

تولید تیزر تبلیغاتی

ما برای شما سناریو می نویسیم و پس از تایید آن فرآیند تولید تیزر را طی می کنیم.
Featurs img 3 - ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر شما آماده ست

با خیال راحت تیزر را در هر جایی که فکر می کنید مخاطبانتان حضور دارند منتشر کنید و لذت ببرید.

تعداد تیزر های ساخته شده

0 +

تیزر پیش ساخته و آماده

0 +

ساخت تیزر اورجینال

0 +

ساخت تیزر موشن گرافیک

0 +

تیزر های رئال و انیمیشن

سوالات متداول:

برای داشتن یک تیزر تبلیغاتی اختصاصی، کافی است با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند. شماره تماس: 02166925384

تیزر مارکت به گونه ای طراحی شده است که شما به راحتی می توانید تمامی تیزرهای اماده را به صورت آنلاین و برخط خریدرای نمایید، لذا در صورت نیاز به ساخت تیزرهای اورجینال و خلاقانه، ابتدا درخواست خود را از طریق تلفن، شبکه های اجتماعی و یا فرم آنلاین با ما درمیان بگذارید، ما با افتخار تا پایان راه کنار شما هستیم .

در پلت فرم تیزر مارکت تعداد قابل توجهی تیزر های پیش ساخته و یا به اصطلاح آماده وجود دارد که به صورت اشتراکی و با هزینه ی مناسب بفروش رسیده و برای شما سفارشی سازی می شوند. اما در صورتی که بخواهید همه ی موارد استفاده شده در تیزر به صورت اختصاصی برای شما طراحی شود می توانید این سفارش خود را به تیزر مارکت استودیو بسپارید. 

مراحل ساخت تیزر به صورت خلاصه به شرح زیر است :

  1. ثبت سفارش از طریق فرم انلاین یا تلفن
  2. پیامی را که می خواهید به مخاطبان تان منتقل شود را در اختیار ما قرار می دهید. 
  3. سناریو سفارش شما در اتاق فکر تهیه و برای شما ارسال خواهد شد.
  4. پس از تایید سناریو مراحل ساخت تیزر آغاز می شود 
  5. پس از آماده سازی تیزر،  نسخه پریویو تیزر جهت تایید نهایی حضور شما ارسال می گردد. 
  6. پس از تایید یا نیاز به اصلاح تیزر نهایی در اختیار شما قرار می گیرد. 

50 درصد مبلغ + هزینه نریشن هنگام ثبت سفارش دریافت و مابقی هنگام ارائه نسخه بازبینی تیزر از شما دریافت می شود. 

با افتخار بله، 

هر داستان و یا ایده ی مارکتینگی شما را می توانیم به تیزر تبلیغاتی انیمیشن، موشن گرافیک، رئال و یا یک تیزر خلاقانه و یا تلفیقی تبدیل کنیم 

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی

سفارش تون رو آنلاین هم می تونید ثبت کنید

سفارش ساخت انیمیشن

اگر انیمیشن تبلیغاتی می خواهید

سفارش تون رو آنلاین هم می تونید ثبت کنید

رفتن به فروشگاه و خرید انواع تیزر

اگر تمایل به استفاده از تیزر های آماده و پیش ساخته دارید به فروشگاه مراجعه کنید.

آیا هنوز هم سوالی دارید؟

سوالات خود را در واتساپ از کارشناسان ما بپرسید