شرایط و ضوابط خرید تیزر و ویدئو های تبلیغاتی از تیزر مارکت

مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و امکانات تیزر مارکت، بازار بزرگ تیزرهای تبلیغاتی و ویدئوکلیپ های آماده، با دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت تیزر مارکت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، تیزرهای آماده و سایر خدمات ارائه شده توسط تیزر مارکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تیزر مارکت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تیزر مارکت از سوی کاربر است، محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای تیزر مارکت محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند.

تیزر مارکت چگونه کار میکند؟

همانطور که می دانیم، گسترش و پیشرفت نرم افزارهای رایانه‌ای و توسعه کسب و کارهای اینترنتی چهره بسیاری از مشاغل را دگرگون کرده است علاوه بر کسب و کارهای تکنولوژیکی، خیلی از کسب و کارهای هنری و فرایندهای خلاقانه نیز از این مسئله بی تاثیر نبوده اند که خوب یا بد تاثیر مهمی بر توسعه هنر در فضای اینترنت داشته‌اند،

از این رو بسیاری از هنرمندان با توجه به پتانسیل نرم افزار ها و همچنین وجود مارکت های بین المللی که امکان ارائه کارهای هنری آنان را فراهم می آورند، به جای انتظار کشیدن برای دریافت پیشنهاد ساخت کار، خودشان راسا دست به کار شده و نسبت به تولید آثار هنری که به ظن ایشان می تواند نیاز کسب و کارها را برطرف نماید اقدام نموده اند یکی از این رسته ها که بسیار هم موفق عمل نموده اند مارکت هایی هستند. که نسبت به ارائه آثار هنرمندان فعال در عرصه هنرهای دیجیتال و ویدیو گرافیک فعالیت می کنند

چگونه یک تیزر همانند یک محصول به فروش می رسد؟

سوال خوبی است مسئله اینجاست که شما در حقیقت دارید سورس فایل قابل ویرایش این اثر هنری در نرم افزارهای تخصصی را خریداری کرده و خودتان می توانید عکس ها، گرافیک ها، نوشته ها و برخی دیگر از المان ها را تعویض نموده و دوباره نسبت به تهیه خروجی حرفه ای از کار اقدام نمایید، یعنی تیزر ابتدا توسط یک هنرمند حرفه ای طراحی و ساخته شده است، سپس توسط تیزر مارکت کنترل کیفیت شده است و در نهایت برای فروش روی بازار فروش آثار هنری قرار گرفته است و شما می توانید خیلی راحت نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

از این رو تیزر مارکت به عنوان بزرگترین بازار آنلاین فروش تیزر و محتواهای ویدئویی تبلیغاتی تلاش دارد تا آثار برترین هنرمندان فعال داخلی و بین المللی را در عرصه ساخت تیزر و ویدئوهای تبلیغاتی به شما هم میهنان عزیز و همه ی کسب و کارهای ایرانی ارائه نموده و همه ی محتواهای ویدئوئی مورد نیاز شما در حوزه ی ویدئو مارکتینگ را تامین نماید. بنابراین با اطمینان می گوییم، همه ی آنچه برای ویدئومارکتینگ نیاز دارید در تیزر مارکت خواهید یافت.

محصولاتی که ما ارائه می کنیم در چهار دسته تقسیم بندی می شوند

 

 1. دسته اول آن دسته از تیزر ها و ویدیو کلیپ هایی است که به صورت اورجینال و انحصاری توسط تیزر مارکت و تیم تخصصی مجموعه تیزر سنتر، استودیو، میکر، و آنلاین طراحی شده و برای فروش روی بازار تیزر مارکت قرار می گیرد. بدیهی است تیزر مارکت از ارائه ی سورس این دسته از تیزرها معذور است و شما تنها می توانید درخواست بازسازی این گونه از تیزرها و ویدئوهای تبلیغاتی را به تیزر مارکت ارائه نمایید.
 2. دسته دوم تیزر های است که روی مارکت های بین المللی به فروش می رسد و تیزر مارکت از قبل نسبت به خرید پروژه های آنها اقدام نموده و آنها را برای فروش در اختیار شما هم میهنان گرامی قرار می دهد بدیهی است سورس برخی از این تیزر ها رایگان است و شما در صورت نیاز می توانید با ثبت نام در سایت آنها را دانلود نمایید. و یا درخواست بازسازی آنها را داشته باشید که در این صورت نیز تنها هزینه ی بازسازی را پرداخت می کنید. همچنین این دسته از تیزر ها از قیمت پایین تر و مناسب تری برخوردارند.
 3. دسته سوم تیزرهایی است که آثار هنرمندان بین المللی بوده و به صورت روزانه در مارکت های بین المللی و در تیزر مارکت منتشر می شوند از آنجا که این دسته از تیزر ها هنوز توسط تیزر مارکت خریداری نشده اند با همان قیمتی که در مارکت های بین المللی ارائه می شوند فروخته خواهند شد و طبیعتاً درصدی ناچیزی به منظور انجام هزینه های اداری و هزینه های تبدیل ارز از شما اخذ خواهد شد لذا میتوانید مطمئن باشید که آثار روز هنرمندان فعال در عرصه هنرهای دیجیتال، ویدئو گرافیک و موشن گرافیک را در اختیار خواهید داشت این دسته از تیزر ها، هم قابلیت خرید سورس فایل پروژه به تنهایی و هم قابلیت درخواست بازسازی از طرف تیزر مارکت را خواهند داشت.
 4. دسته چهارم تیزرهایی است که توسط هنرمندان دیجیتال آرت و ویدئوگرافیست ایرانی و به صورت ۱۰۰% اورجینال طراحی شده و برای فروش توسط خود آنها و پس از کنترل کیفیت توسط تیزر مارکت، روی بازار تیزر مارکت قرار می‌گیرد و شما می توانید آنها را خریداری نمایید لذا در این دسته از تیزرها نیز، تیزر مارکت به منظور صیانت از حقوق پدیدآورندگان از ارائه سورس فایلها، به شما مشتریان گرامی معذور است و شما تنها می توانید درخواست بازسازی این گونه از تیزرها را به سازندگان آنها ارائه نمایید، سازنده موظف است پس از دریافت سفارش در مهلت مقرر نسبت به ساخت و بازسازی تیزر مورد نظر و آماده نمودن سفارش شما اقدام نمایند و تیزر را برای شما ارسال نماید لازم به ذکر است تا زمانی که شما در پنل کاربری خود دریافت تیزر را تایید نکنید هزینه پرداختی شما نزد سایت به امانت خواهد بود و پس از تایید سفارش توسط شما، هزینه ها به پروژه کارها و فریلنسرهای ویدئو گرافیست پرداخت خواهد شد در غیر این صورت و در صورت کنسل شدن پروژه از طرف شما، تنها هزینه های فی سایت کسر شده و مابقی هزینه ها به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

 

کپی رایت:

تیزرهای تبلیغاتی ساخته شده و ارائه شده توسط کپی رایت، مشمول قوانین رعایت حقوق پدیدآورندگان در داخل ایران می شوند و هرگونه کپی برداری، تکثیر یا فروش غیر مجاز آنها توسط فرد یا شرکت موجب پیگرد قانونی خواهد بود.

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های تیزر مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تیزر مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که به صورت میهمان و یا با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به خرید، ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تیزر مارکت اقدام می نماید.

ثبت، پردازش و تحویل سفارش

فرآیند ثبت سفارش و دریافت تیزرهای تبلیغاتی در تیزر مارکت به شکل ذیل می باشد:

 1. کاربر از سایت بازدید نموده و پس از مشاهده ی تیزرهای سایت (شامل عکس، توضیحات، ویدئو و …) تیزر مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به ثبت سفارش اقدام می نماید.
 2. در صورت خرید فایل پروژه ی تیزر(برای مواردی که امکان خرید فایل پروژه میسر است) بعد از خرید لینک دانلود در حساب کاربری مشتری قابل مشاهده و دانلود است، لذا در اولین فرصت می بایست نسبت به دانلود آن اقدام و وظیفه ی نگهداری فایل دانلود شده نیز بر عهده ی مشتری است.
 3. در صورت منقضی شدن لینک دانلود، تیزرمارکت هیچگونه تعهدی در قبال از دست رفتن اطلاعات مشتری ندارد، لذا تلاش می نماید در صورت موجود بودن فایل تیزر در بک آپ های سایت، از طریق سیستم تیکت و پشتیبانی ، مشتری را یاری نماید.

در مواردی که کاربر درخواست بازسازی تیزر توسط تیزرمارکت – یا پروژه کارهای تیزرمارکت- را دارد؛

 1. کاربر تعهد می نماید همه ی اطلاعات مورد نیاز تیزر و فایل های لازم (اعم از لوگو، عکس و …) را هنگام ثبت سفارش ارسال و یا از طریق ایمیل یا سایر راه های در دسترس سریعا به تیزر مارکت ارسال نماید. در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر و … بر عهده ی تیزر مارکت نمی باشد.
 2. پس از ثبت سفارش همه ی اطلاعات ارسالی اصل قلمداد شده و پس از کنترل اطلاعات و فایل های ارسالی، پروسه ی ساخت تیزر شروع می شود.
 3. فایل خروجی تیزر، با پسوندMP4 و بنا بر درخواست سفارش دهنده ی محترم، در یکی از دو فرمت SD  و HD تهیه شده و با توجه به انتخاب کاربر از طریق بارگذاری و ارائه ی دسترسی در حساب کاربری مشتری، و یا از طریق ایمیل برای کاربر ارسال می گردد.
 4. تیزرهای درخواستی برای ارائه به صدا و سیما، نیازمند ارائه ی درخواست از سوی مشتری مبنی بر ارائه به صدا و سیما می باشد که مستلزم انتخاب گزینه ی مورد نظر هنگام ثبت سفارش (به منظور مطابقت با استانداردها و ضوابط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران) و پرداخت مابه التفاوت هزینه ی تیزر می باشد.
 5. درخواست ارسال فایل پروژه تیزر یا خروجی نهایی از طریق پست (رایت فایل ها رویDVD) تنها از طریق ارسال تیکت و پرداخت هزینه های مربوط به پست امکان پذیر است.
 6. در مورد تیزرهای بازسازی شده، درخواست هیچ تغییر و اصلاحی پذیرفته نمی شود. مگر کاربر هنگام ثبت سفارش گزینه ی (همراه با یک بار اصلاحیه) را انتخاب و هزینه ی آن را هنگام ثبت سفارش پرداخت نموده باشد. در غیر اینصورت موضوع می بایست از طریق تیکت و حساب کاربری اطلاع داده شده و پس از پذیر موضوع از طرف سایت و پرداخت هزینه ی توسط کاربر انجام می پذیرد. از این رو کاربران محترم در درج اطلاعات ورودی نهایت دقت را مبذول نمایند.
 7. توجه مهم (1) تیزرهای مورد نمایش در تیزر مارکت فاقد فایل صوتی موسیقی می باشد. در صورتی که تیزر مارکت بتواند واترمارک صوتی تیزر را حذف نماید، همان موسیقی -بدون دریافت هزینه- برای تیزر شما استفاده خواهد شد. در غیر اینصورت می توانید انتخاب موسیقی را از آرشیو صوتی ما – باز هم بدون پرداخت هیچ هزینه ای- به متخصصین ما بسپارید. و یا درخواست خرید سورس موسیقی اورجینال را با پرداخت هزینه های مربوطه به واحد بازاریابی ما اطلاع دهید.
 8. توجه مهم (2) کلیه ی تیزرهای تبلیغاتی بدون هزینه ی گوینده (نریتور) می باشد. در صورتی که برای تیزرهای تبلیغاتی نیاز به گوینده (نریتور) داشته باشید هزینه ی نریتور به عنوان آیتمی جدا (در تیزرهایی که این امکان وجود دارد) در نظر گرفته شده است که با انتخاب نوع گوینده، هزینه های گوینده و نریشن به هزینه ی نهایی تیزر اضافه می گردد.
 • ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال (مطابق با اهداف تبلیغاتی شما)

هزینه و فرآیند ساخت تیزرهای تبلیغاتی اورجینال متفاوت از روش فعلی است، برای این منظور می توانید به وب سایت تیزر سنتر به نشانی: https://teasercenter.com/ مراجعه نمایید.

سایر مفاهیم

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی کشور ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در مدت معین روزهای کاری (8صبح الی 5 بعد ازظهر) و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. اما کاربران می توانند در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز نسبت به سفارش گذاری اقدام نمایند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت تیزر مارکت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. تیزر مارکت همواره در ساخت و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که امکان ساخت تیزری با مشخصات خواسته شده در تیزر مارکت وجود نداشته باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تیزر مارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای تیزر مذکور،  تیزر دیگری را درخواست و جایگزین نماید.

کاربران باید هنگام سفارش تیزر مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تیزر مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تیزر مارکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما صیانت کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه داده و در واقع با استفاده از سایت تیزر مارکت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تیزر مارکت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تیزر مارکت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیزر مارکت جزئی از اموال تیزر مارکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تیزر مارکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تیزر مارکت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تیزر مارکت  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تیزر مارکت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست تیزرها، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت تیزر مارکت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تیزر مارکت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تیزر مارکت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://teasermarket.com/ است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت تیزر مارکت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://teasermarket.com/ و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون تلگرام، واتس آپ و … یا شبکه های اجتماعی موبایل دقیقا همانهایی است که در صفحه ی اصلی وب سایت به نشانی https://teasermarket.com/ درج گردیده. لذا هیچگونه عملیات مالی از طریق این روش ها با شما صورت نمی گیرد. و تنها راه برای پرداخت در تیزر مارکت، درگاه های رسمی است که در صفحه ی حساب کاربری در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات تیزر مارکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به تیزر مارکت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تیزر مارکت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد تیزر مارکت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تیزر مارکت را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که شماره پیامک تیزر مارکت در صفحه ی اول سایت درج شده است. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تیزر مارکت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تیزر مارکت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت تیزر مارکت ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل تیزر مارکت نیستند و سایت تیزر مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت تیزر مارکت این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت تیزر مارکت لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از تیزر مارکت اداره می‌کنند، بنابراین سایت تیزر مارکت نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت تیزر مارکت باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

۱– بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، تیزر مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی تیزر مارکت درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

۲– نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف تیزر در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

۳– حداقل 500 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.

۴–  نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر تیزر را در کنار هم بررسی کند.

 محتوا و کپی رایت

تیزر مارکت نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است تیزر مارکت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. لذا با توجه به اینکه تیزرها صرفا برای شما ساخته می شوند انصراف از دریافت تیزر پس از پرداخت وجه سفارش، غیر ممکن است.

© کلیه محتویات سایت تیزر مارکت شامل قانون حق تکثیر بوده و به سایت تیزر مارکت تعلق دارد.

طرح تشویقی و پیشنهاد شگفت انگیز

به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران طرح تشویقی شگفت انگیز در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این تیزر ها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در صورتی که کالایی در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، تیزر در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود. هرینه ارسال سفارش برای بخش شگفت انگیز به ازای هر تیزر به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

نمایندگی

تیزر مارکت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق سایت و دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی تیزر مارکت اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تیزر مارکت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

این سایت طبق مقرارت و قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید.