قوانین فروش محصول در تیزر مارکت


قوانین فروش محصول در تیزر مارکت

شرایط و ضوابط فروشندگی در تیزر مارکت

تیزر مارکت ضمن خوشامدگویی به شما در جمع فروشندگان و سازندگان تیزرهای تبلیغاتی با کیفیت، در ابتدای امر توصیه می کند، به منظور پایداری در فروش و کسب درآمد بی نظیر، تیزر و یا محتوای ویدئویی با کیفیت تولید کنید، یک بار آن را آپلود نموده، و با صرف وقت و رعایت اصول سئو، آن را در تیزر مارکت در معرض فروش قرار دهید و برای سال های متمادی از فروش تیزر و یا سفارش بازسازی آن کسب درآمد کنید، شایان ذکر است تیزر مارکت به دلیل احترام به سازندگان تیزرهای تبلیغاتی هرگز سورس پروژه ی تیزر را به صورت دانلودی در اختیار هیچ یک از مشتریان قرار نخواهد داد، و در صورتی که تیزر جذابی طراحی کنید، می توانید علاوه بر کسب درآمد از فروش حق لایسنس و حق هنری تیزر، از سفارش بازسازی آن برای مشتریان مختلف نیز کسب درآمد نمایید. که این موضوع می تواند درآمدی رویایی را برای شما به دنبال داشته باشد. چرا که اکثر مشتریان تیزر مارکت، کسب و کارها و شرکتهای تجاری، بازرگانی و تولیدی هستند که محتواهای ویدئویی خود را از تیزر مارکت تامین می نمایند.

تیزرمارکت: راه حلی برای جلوگیری از به سرقت رفتن سورس پروژه ها

بنابراین نگران لو رفتن سورس پروژه ی خود نباشید، زیرا حتی در تیزرمارکت نیاز نیست شما سورس پروژه را روری سرورهای سایت آپلود کنید، بلکه از طریق ایمیل یا تلگرام همراه با مشخصات و کد مخصوص تیزر برای کارشناسان ما ارسال می کنید. و آنها پس از بررسی سورس شما را در بانک تیزرهای تیزرمارکت ثبت نموده و شما برای هر بازسازی از سورسی که نزد خودتان هست استفاده می کنید.

نکته ی مهم و کلیدی در افزایش فروش:

تیزر مارکت به شما توصیه می کنید در صورتی که می خواهید تیزر ساخته شده توسط شما به مرور زمان فروش تساعدی را به خود اختصاص دهد، متن توضیحی کامل و دقیقی را برای آن آماده کنید، و به مشتریان خود توضیح دهید که این تیزر را برای چه مقاصدی می توانند استفاده کنند، چه بخش هایی از تیزر قابل تغییر است و … . همچنین  از خریداران به خوبی پشتیبانی کنید و سفارش های بازسازی یا سفارشی سازی را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار ایشان قرار دهید. همچنین چنانچه تیزر را به ورژن های بالاتر ارتقاء می دهید. نسخه ی ارتقاء یافته را در اختیار تیزر مارکت قرار دهید و ویژگی های نسخه های جدید تر را به ترتیب اضافه کنید.

برای افزایش فروش خود، فعال باشید و منتظر نمانید

اصلی ترین توصیه ی ما به شما این است که اول از هر چیز، اصول سئو را بیاموزید (کارشناسان ما به بهبود سئوی شما کمک می کنند) اما این موضوع در ابتدا بر عهده ی شماست، همزمان به صورت فعالانه فروشگاه و سپس تک تک تیزرهای خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید، از اینستاگرام و تلگرام گرفته تا فیس بوک، لینکدین، تویتتر، آپارات، یوتیوپ و نهایتا ایمیل مارکتینگ. البته ما سازوکارهایی را در نظر گرفته ایم که علاوه بر تبلیغ کلی تیزر مارکت، محصولات برتر و محصولات رندوم را نیز تبلیغ کرده و در صفحه ی اول به نمایش درآوریم، اما یادتان باشد شما مسئول مستقیم افزایش فروش، فروشگاه خود در تیزر مارکت هستید.

 

تبلیغ برای محصولات و فروشندگان برتر

در ادامه به شما این نوید را می دهیم که تیزر مارکت برای محصولات برتر و همچنین فروشندگان برتر از طریق کانال ها و سیستم های تبلیغاتی خودر تبلیغات آنلاین و دیجیتال انجام می دهد. و تبلیغ محصول شما در صدها سایت و صفحات اجتماعی در کنار دیگر محصولات تیزر مارکت به نمایش در می آید. لذا برای کسب این امتیاز نیاز است تا ابتدا محصول خود را حرفه ای و با توجه به اصول سئو ایجاد نموده و همچنین محصولات و فروشگاه خود را در همه ی شبکه های اجتماعی مرتبط با خود تبلیغ نمایید.

 

قوانین فروش

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب تیزر مارکت  برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم:

فروشنده (سازنده تیزر) متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش محصولات خود در تیزر مارکت  بپذیرد و امضای این قرارداد به معنای پذیرش کامل قوانین توسط فروشنده بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، تیزر مارکت  می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

 1. در تیزر مارکت محصولاتی تایید می شوند که یا خود شخص سازنده محصول باشد یا اگر محصول غیر ایرانی است نسخه اورجینال آن را خریداری کرده و شخصاً آن را فارسی و بومی نموده باشد.
 2. در صورتی که فروشنده‌ فقط محصولات خود را در تیزر مارکت عرضه کند به ازای هر فروش محصول 70٪ مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و 30٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به تیزر مارکت تعلق می‌گیرد. محصولات غیر ایرانی که توسط شخص فروشنده، فارسی و بومی سازی شده و تنها در تیزرمارکت به فروش می رسند نیز مشمول همین درصدها خواهند بود.
 3. هر محصول غیر ایرانی تنها توسط یک فروشنده می تواند در تیزر مارکت به فروش برسد، مگر میزان تغییر در محصول به نحوی باشد که بتوان آن را محصولی جدید تلقی نمود. در غیر اینصورت سایر فروشندگان تنها با تامین نظر دپارتمان فروش تیزرمارکت قادر خواهند بود همان محصول را در رقابت با فروشندگان دیگر به فروش برسانند. (فعلا محصولاتی که توسط خود تیزرمارکت به فروش می رسند از این قاعده مستثنی است)
 4. فروشنده تعهد می دهد. محصول مورد نظر را تنها در تیزر مارکت یا صفحات شخصی خود در شبکه های اجتماعی (به صورت لینک هدایت به صفحه ی محصول در تیزر مارکت) به فروش برساند. در صورتی که فروشنده علاوه بر سایت تیزر مارکت یا صفحات  شخصی خود در شبکه های اجتماعی، محصول یا محصولاتی را در سایت خود یا سایر مارکت ها و سایت ها نیز عرضه کند، حتی اگر آن محصول در تیزر مارکت  توسط ایشان عرضه نشده باشد، 20% دیگر از سهم مشارکت فروش کلیه محصولات وی کسر و سهم فروشنده از هر فروش به جای 70% رقم 50% خواهد بود.
  • تبصره: در صورتی که فروشنده، عرضه محصول در سایر مارکت ها را اعلام نکند و پس از گذشت مدتی این امر برای تیزر مارکت مشخص شود تیزر مارکت حق دارد کلیه پرداخت های صورت گرفته به فروشنده را اصلاح کند و مابه التفاوت مبالغ واریزی بر مبنای سهم مشارکت ۸۰% را از موجودی باقیمانده فروشنده کسر یا در صورت نداشتن موجودی کافی در حساب کاربری فروشنده، نسبت به دریافت مابه التفاوت به صورت نقدی و یا اعتباری اقدام کند و حق هرگونه اعتراض نسبت به این موضوع از فروشنده خاطی سلب می شود.
 5. درصد های تعلق گرفته به فروشنده فقط شامل «حق لایسنس» (قیمت محصول) و هزینه های بازسای یا سفارشی سازی تیزر است (که به صورت افزودنی سراسری و طبق سیاست های تیزرمارکت تعیین و توسط فروشندگان پذیرفته و اجرا می شود.) و میالغ مربوط به گوینده یا صداپیشگان تیزر یا هزینه های استودیو و … هیچ درصدی به فروشنده تعلق نخواهد گرفت.
 6. حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۱۵۰٫۰۰۰ تومان و مضربی از ۵۰٫۰۰۰ تومان است. که از طریق حواله ی پایا به حساب شبای فروشنده واریز می شود. در غیر اینصورت و درخواست کارت به کارت، هزینه های تراکنش از فروشنده کسر می شود.
  • تبصره: تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.
  • تبصره: در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با تیزر مارکت خاتمه دهد می باید کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.
 7. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز سه شنبه انجام می شود.
  • تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام پرداخت ها (اعم از وجود مشکلات در واحد مالی یا مشکلات در سایت و ….) تیزر مارکت این حق را دارد تا درخواست های برداشت تایید شده را با یک مرحله تاخیر اجرا نماید)
  • تبصره: واریز مبالغ ثبت شده در درخواست وجه فروشندگان صرفا به شماره شبای ثبت شده توسط فروشنده انجام می گیرد و فروشندگان فقط در شرایطی می توانند درخواست وجه خود را ثبت کنند که قرارداد امضا شده را به همراه مدارک مورد نیاز اعم از کپی پشت و روی کارت ملی فرد امضا کننده قرارداد، شماره تلفن ثابت و همراه، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبای حساب به نام فرد امضاکننده قرارداد در اختیار تیزر مارکت قرار داده و هویت ایشان در تیزر مارکت به ثبت رسیده باشد.
  • تبصره: چنانچه در هر زمان تیزر مارکت نتواند ازروی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط فروشنده قادر به ثبت درخواست وجه نبوده و در صورت نیاز می باید کلیه مراحل تایید هویت اعم از امضای قرارداد و ارسال مدارک را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.
 8. مبلغ درخواستی فروشنده در تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد و مطابق شرایط وضع شده فروشنده می تواند مبالغ بالای ۱۵۰٫۰۰۰ تومان را به صورت مضربی از ۵۰٫۰۰۰ تومان ثبت کند.
  • تبصره: ثبت دو یا چند درخواست وجه همزمان امکان پذیر نیست و تا پیش از واریز شدن هریک از درخواست های وجه فروشنده، امکان ثبت درخواست وجه مجدد وجود ندارد.
 9. فروشنده با پذیرش این توافق نامه به تیزر مارکت این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۲۵٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
  • تبصره: تخفیف ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روش‌های تخفیفی روی قیمت اصلی محصول اعمال می گردد و محاسبه سهم تیزر مارکت و سهم فروشنده بر مبنای قیمت محصول پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد.
 10. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در تیزر مارکت را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان تیزر مارکت به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد. از این رو توصیه می شود قبل از ارسال سورس تیزر، همه ی کنترل های لازم را صورت دهید.
  • تبصره: در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا سایر مشکلات احتمالی دیگر ممکن است زمان تایید محصولات افزایش یابد که در این صورت فروشنده مختار است درخواست لغو بررسی را در تیکت برای تیزر مارکت ارسال کند یا صبر کند تا مراحل بررسی محصول توسط کارشناسان تیزر مارکت انجام شود.
 11. سعی کنید در توضیحات محصول و همچنین بازسازی آن کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید
  • تبصره: چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند تیزر مارکت حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
  • تبصره: هنگامی که خریدار، محصولی را خریداری می‌کند فروشنده نباید هیچ اسم و نشانی از خود در هیچ کجای تیزر تحویلی به مشتری قرار دهد. حتی در صورت که محصول کاملا ایرانی بوده و توسط خود فروشنده طراحی شده باشد. در صورت عدم انجام هریک از این موارد تیزر مارکت می تواند به درخواست خریدار، خرید را مرجوع کرده و مطابق قوانین، مبلغ سفارش را از حساب فروشنده کسر و به حساب خریدار بازگردانده و افزون بر آن سهم مشارکت خود را نیز از حساب فروشنده کسر نماید.
 12. کلیه محصولات ارائه شده حتما باید لایسنس قانونی برای فروش مجدد داشته باشند. و پاسخگویی به صاحبان اصلی آثار اعم از ایرانی یا غیر ایرانی بر عهده ی فروشنده می باشد.
 13. کلیه فروشندگان موظفند حداکثر یک هفته بعد از ارائه به روزرسانی مرتبط با تیزرهای غیر اورجینال، نسبت به آماده سازی و به روزرسانی تیزر در تیزر مارکت اقدام کنند، در غیر اینصورت تیزر مارکت این حق را دارد تا بدون اطلاع رسانی به فروشنده فعلی، فروشنده جدیدی را برای محصول مشخص کند و یا محصول را از تیزر مارکت حذف یا آن را به حالت توقف فروش تغییر وضعیت دهد. همچنین فروشندگان در این شرایط به دلیل بی تفاوتی نسبت به پشتیبانی و به روزرسانی محصولات عرضه شده، حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت و در صورتی که فروشنده جدیدی جایگزین محصول مربوطه شود، تیزر مارکت مجاز است با توجه به ضرر و زیانی که از جانب فروشنده قبلی متحمل می شود، در صورت نیاز فروشنده جدید، اطلاعاتی همچون سورس ترجمه زبان فارسی را در اختیار فروشنده جدید قرار دهد. همچنین فروشنده جدید نیز موظف است از کلیه خریداران فروشنده قبلی پشتیبانی کند
 14. درصورتی که فروشنده در مهلت مقرر اقدام به بازسازی یا سفارشی سازی تیزر ارائه شده ی خود برای خریدار نکند، تیزر مارکت حق کامل دارد، سریعا تیزر را برای مشتری بازسازی و تنها30% از حق لایسنس را به فروشنده پرداخت نماید. و هیچ وجهی بابت سفارش بازسای تیزر به فروشنده تعلق نخواهد گرفت.
  • تبصره: در صورتی که محصول ایرانی باشد به جهت رعایت حقوق طراح تیزر، حق مالکیت محصول مربوطه صرفا در اختیار فروشنده اولیه بوده و در صورت بروز مورد فوق، صرفا محصول حذف یا به حالت توقف فروش تغییر وضعیت می دهد. در این شرایط فروشنده جدیدی جایگزین محصول نخواهد شد و اطلاعات محصول نیز در اختیار هیچ فردی قرار نخواهد گرفت.
  • تبصره: حق مالکیت محصولات غیر ایرانی/غیر بومی که از سایر مارکت های جهانی تهیه شده اند صرفا در اختیار سازنده اصلی محصولات است و فروشندگانی که به هر نحو تغییراتی در محصول ایجاد کرده اند یا اصلاحاتی روی زبان فارسی آن انجام داده اند حق هیچگونه اعتراض یا شکایتی در خصوص ارائه اطلاعات به فروشنده جدید ندارند و فارسی سازی یا انجام اصلاحات روی یک محصول هیچگونه حقی برای فروشنده ایجاد نمی کند. در این موارد تیزر مارکت مجاز است مطابق قوانین موجود که به امضای فروشنده رسیده است عمل کند و حق هرگونه اعتراض از فروشنده سلب می گردد.
 15. قرار گرفتن محصول در قسمت محصولات ویژه بر اساس تعداد فروش، مقدار امتیاز (حداقل ۵ خرید موفق و ۵ امتیاز ۵ ستاره ) و ارائه مطلوب پشتیبانی به خریداران و بروزرسانی سریع و مطلوب محصولات است.
 16. فروشنده موظف است عنوان فارسی مناسبی (مرتبط یا غیر مرتبط با محصول اصلی) برای تیزر ارسالی استفاده نماید. اما بسیار مهم است که در انتهای توضیحات محصول حتما از نام کامل انگلیسی و اصلی تیزر را درج نماید. در غیر اینصورت محصول ارسالی از حالت انتشار خارج می شود و در صورتی که عدم درج نام محصول موجب شود تا محصول دیگری به صورت تکراری در تیزر مارکت تایید شود، پس از دریافت شکایت از سمت هریک از فروشندگان، محصولی روی تیزر مارکت باقی می ماند که نام اصلی را در عنوان درج کرده باشد و صرفا ثبت محصول پیش از محصول دیگر هیچ حق یا اولویتی در باقی ماندن روی تیزر مارکت را برای فروشنده ایجاد نمی کند. همچنین هنگام ثبت محصول می بایست لینک تیزر اصلی، لینک ویدئوی تیزر را در انتهای توضیحات برای تیزرمارکت ارسال نمایید. که کارشناسان ما پس از جاسازی آن در سایت از انتهای نوشته ی شما آن را حذف خواهند نمود.
 17. تیزرمارکت به منظور احترام به حقوق پدیدآورندگان آثار هنری، توصیه اکید می نماید. که لایسنس اصلی محصول را خریداری نمایید. در صورتیکه محصول ارسالی شما از سایت های دیگر برداشته شده باشد و یا از راه غیرمجاز تهیه شده باشد و پس از بررسی های کارشناسان این مورد مشخص شود، بلافاصله محصول ارسالی شما حذف و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد وجه آن از حساب کاربری فروشنده کسر خواهد شد و فروشنده موظف است سهم مشارکت تیزر مارکت را نیز نقدا پرداخت کرده یا در صورت داشتن موجودی در حساب کاربری، معادل سهم مشارکت از حساب کاربری ایشان برداشت می گردد.
  • تبصره: مسئولیت فروش غیر مجاز محصولات ایرانی، کپی کردن از روی سایر محصولات ایرانی و پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی برعهده فروشنده محصول است و تیزر مارکت هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت.
  • تبصره: در صورتی که فروشنده ای نسبت به کپی محصول خود توسط فروشنده دیگر شکایتی داشته باشد می باید این شکایت را از مراجع قانونی پیگیری نماید و تیزر مارکت تنها در صورتی می تواند کپی شدن محصول را تایید کند که به طور واضح و کامل نشان-نام یا هرگونه شناسه هویتی دیگری از نام نویسنده اصلی یا طراح اصلی در محصول کپی شده نیز وجود داشته باشد. در غیر اینصورت تیزر مارکت نمی تواند با مشاهده طرح های مشابه یا زمان انتشار هریک از محصولات در میان شاکی و متشاکی قضاوتی انجام دهد. هرگونه اقدام از سمت تیزر مارکت  صرفا پس از ارائه حکم توسط مراجع قضایی خواهد بود.
 18. هر تیزر تبلیغاتی یا محتوای ویدئویی می بایست یک فایل ویدئویی پیش نمایش آنلاین داشته باشد، و فروشنده می بایست پیش نمایش تیزر را به صورت اختصاصی با نوشته های فارسی و عکس و ویدئوهای مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه کرده باشد. و پس از آپلود آن روی آپارات و کاهش حجم تیزر، نهایتا پیش نمایش با کیفیت 480 یا 720 را روی تیزر مارکت آپلود نماید. و حق استفاده از پیشنمایش انلاین سایر فروشندگان و سایت های داخلی ندارد. (لذا برای برخی از تیزرها که با قوانین داخلی مغایرت ندارد، می توان از پیشنمایش اورجینال استفاده نمود.)
  • تبصره: کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش نمایش آنلاین می باید باتوجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده باشد و در صورت عدم رعایت این موارد، مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی برعهده فروشنده محصول است. همچنین در صورت مشاهده مغایرت محتوا با قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیش نمایش حذف و فروش محصول تا رفع مشکل متوقف می گردد.
 19. در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند (شامل پاسخگویی به تیکت ها، به روزرسانی محصول در صورت داشتن نقص، رفع مشکلاتی همچون پیش نمایش فارسی یا عدم بازسازی یا سفارشی سازی تیزر برای مشتری در مهلت مقرر و ….) با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی، وجوه حاصل از فروش محصول از حساب فروشنده کسر می شود.
  • تبصره: سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت در تیزر مارکت راه اندازی شده است و پیش از اجرای درخواست های واریز وجه فروشندگان، تیکت های ایشان و کیفیت پاسخ دهی به خریداران مورد ارزیابی قرار می گیرد، چنانچه فروشنده ای تیکت های باز داشته باشد یا تیکت های پاسخ داده شده و بسته شده از پاسخ مناسبی برخوردار نبوده و نتوانسته باشند رضایت خریداران را کسب کنند، درخواست وجه های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.
  • پاسخگویی به خریداران در سیستم جامع پشتیبانی توسط تیکت تیزر مارکت الزامی است و فروشندگان نمی توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس های شخصی خود، تیکت های ارسالی در تیزر مارکت را بی پاسخ رها کنند. همچنین فروشندگان حق ندارند پاسخگویی به تیکت های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم های پشتیبانی مستقل و خارج از تیزر مارکت  نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت هایی خارج از تیزر مارکت  جهت دریافت خدمات پشتیبانی و برزورسانی نیز ممنوع است.
 20. قراردادن هرگونه شماره تلفن ثابت یا همراه و یا آیدی شبکه های اجتماعی از جلمه تلگرام و … موجب غیرفعال شدن فروشگاه فروشنده و دریافت خسارات های نقدی از فروشنده خواهد شد. بنابراین تنها راه پاسخگویی به مشتریان که قابل پیگیری توسط تیزرمارکت باشد همان تیکت های پشتیبانی است و در متن تیکت ها نیز از قرار دادن شماره تلفن و یا هر آدرس ارتباطی دیگر خود داری نمایید.
 21. چنانچه فروشنده ای تیزری را که در تیزرمارکت به فروش می رساند و تبلیغ آن را در شبکه های اجتماعی و صفحات شخصی خود منتشر می کند، خارج از چارچوب قواعد تیزر مارکت، و در همان شبکه های اجتماعی و یا با قیمتی پایین تر به فروش برساند، موظف به جبران خسارات وارد به تیزر مارکت خواهد بود.
 22. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول و تیکت پشتیبانی موجب حذف آن محصول از تیزر مارکت شده و در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد.
 23. اگر دو محصول غیرایرانی یکسان توسط دو فروشنده مختلف به صورت همزمان ارائه شود، اولویت با فروشنده ای خواهد بود که Purchase Code (کدخرید) داشته باشد و همچنین آخرین نسخه از آن محصول را در اختیار داشته باشد. (تایید هویت فروشنده و تایید اصالت اورجینال بودن محصول به روش های انحصاری تیزر مارکت انجام می شود و فروشندگان در صورت بروز شرایط موظف به همکاری با تیزر مارکت خواهند بود)
  • تبصره: چنانچه در هر زمان، کارشناسان تیزر مارکت نیازمند تایید اصالت خرید نسخه اورجینال محصول توسط فروشندگان باشند، فروشنده موظف است همکاری لازم را با تیزر مارکت داشته باشد و در صورت عدم همکاری یا عدم توانایی در تایید اصالت خرید خود، این حق را به تیزر مارکت  می دهد تا ضمن توقف فروش محصول یا واگذاری محصول به فروشنده جدید، میزان خسارت وارده به تیزر مارکت  و خریداران را نیز به تعداد فروش محصول، پرداخت نماید.
 24. برای تیزرهای ایرانی انیمیشن ارائه ویدئوی آموزشی که تنظیمات و نحوه ی بازسازی تیزر را به درستی تشریح نماید الزامی است. که می بایست همراه با سورس پروژه به تیزر مارکت تحویل داده شود.
 25. درصورت استفاده از پلاگین های مختلف در طراحی تیزر می بایست این موضوع در ویژگی های تیزر همراه با ورژن پلاگین ذکر شود. همچنین استفاده از فونت های دارای لایسنس، و یا عکس ها و فوتیج های دارای لایسنس چه برای پیش نمایش، و چه در بازسازی برای مشتری می بایست با رعایت اصول کپی رایت توسط فروشنده همراه بوده و تیزرمارکت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
 26. تمامی فایل ها، سورس ها، ویدئوی پیش نمایش و ویدئوی آموزشی می بایست در فایل زیپ سورس کد ارسالی برای تیزر مارکت موجود باشد و اگر فروشنده‌ برای دریافت فایل ها، کارشناسان یا کاربران را به صفحه ای دیگر (و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند تخلف محسوب میشود. و موجب خاتمه ی همکاری با تیزرمارکت خواهد شد.
 27. فروشنده موظف است پس از دریافت سفارش بازسازی یا سفارشی سازی تیزر خود در تیزر مارکت از طریق تیکت اطلاعات و موارد مورد نیاز را از تیزرمارکت دریافت نماید و پس از بازسازی تیزر، سورس و ویدئوی نهایی را برای تایید و تحویل به خریدار در اختیار تیزرمارکت قرار دهد. و شخصا نسبت به تحویل پروژه به مشتری اقدام ننماید. تا در صورت بروز مشکل تیزر مارکت بتواند از حقوق خریدار و همچنین فروشنده دفاع نماید. لذا فروشنده نباید در توضیحات تیزر موارد یا تعهداتی را ذکر کند که از عهده ی انجام آنها ناتوان باشد.

قوانین و ضوابط مرتبط با خاتمه همکاری فروشنده با تیزر مارکت  

 1. فروشندگان موظف به پشتیبانی از خریداران هستند و چنانچه در هر زمان تصمیم به قطع همکاری با تیزر مارکت را بگیرند یا قصد عدم ارائه هریک از محصولات در تیزر مارکت را داشته باشند می باید حداقل به مدت یک ماه از آخرین فروش و اتمام بازسازی هریک از محصولات، نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی از طریق سیستم تیکت پشتیبانی تیزر مارکت اقدام نمایند و در حد مطلوب و مطابق با قوانین تیزر مارکت (پاسخگویی جهت رفع مشکل در حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت تیکت خریدار) از خریداران قبلی محصول پشتیبانی کنند. چنانچه این پشتیبانی صورت نگیرد و به شایسنگی و مطابق با قوانین تیزر مارکت  نباشد، حق شکایت از فروشنده برای تیزر مارکت  محفوظ است و تیزر مارکت  می تواند نسبت به بازپس گیری وجوه پرداختی به فروشنده از طریق مراجع قضایی اقدام کند.
  • تبصره: فروشندگان موظف هستند حداقل به مدت یک بار در صورت عدم رضایت خریدار از بازسازی تیزر، تیزر مذکور را بدون دریافت وجه اضافی و با نظارت و تایید تیزر مارکت برای مشتری یک بار دیگر بازسازی نماید. در غیر اینصورت، تیزر مارکت این حق را دارد تا وجوه پرداختی خریداران را مرجوع کرده و به ازای هر مورد مرجوعی، نسب به کسر سهم مشارکت خود از موجودی فروشنده نیز اقدام نماید.
  • تبصره: از اعلام درخواست قطع همکاری توسط فروشنده، کل موجودی حساب فروشنده برای مدت حداقل یک ماه مسدود می شود و پس از آن در صورتی که فروشنده قوانین مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کرده باشد کلیه مبالغ موجود در حساب کاربری به حساب ایشان واریز می گردد. در صورتی‌که فروشنده در ارائه هریک از خدمات به خریداران کوتاهی کند یا خلاف قوانین عمل نماید، تیزر مارکت حق دارد موجودی حساب فروشنده را تا زمان رفع مشکلات مسدود ساخته و در صورت عدم همکاری مناسب علاوه بر عدم واریز موجودی، نسبت به دریافت خسارت وارده به تیزر مارکت و خریداران، از فروشنده غرامت دریافت کند.
  • تبصره: انجام هرگونه کارها و رفتارهای غیر حرفه ای توسط فروشندگان پس از قطع همکاری با تیزر مارکت جرم تلقی شده و هرگونه فعالیتی که به نوعی موجب سلب اعتماد کاربران از تیزر مارکت شود یا ایجاد هرگونه شایعه پراکنی و … جرم تلقی شده و تیزر مارکت  می تواند در صورت مشاهده هریک از این موارد (حتی موارد جزئی) از فروشنده و فرد خاطی شکایت کرده و ادعای خسارت نماید.
 2. در صورتی که فروشنده جدیدی به هر دلیل اعم از قطع همکاری فروشنده قبلی یا عدم بروزرسانی و پشتیبانی مناسب توسط فروشنده قبلی، جایگزین فروشنده یک محصول شود، تیزر مارکت مجاز است با توجه به ضرر و زیانی که از جانب فروشنده قبلی متحمل می شود، در صورت نیاز فروشنده جدید، اطلاعاتی همچون سورس ترجمه زبان فارسی را در اختیار فروشنده جدید قرار دهد. همچنین فروشنده جدید نیز موظف است از کلیه خریداران فروشنده قبلی پشتیبانی کند و بازسازی یا اصلاح تیزرها را با توجه به تایید و قوانین تیزر مارکت برای خریداران پیشین نیز انجام دهد. تصمیم گیری در ارائه اطلاعات به فروشنده جدید صرفا در اختیار تیزر مارکت است و فروشنده جدید یا فروشنده قبلی حق هیچگونه اعتراضی نسبت به سیاست های تیزر مارکت را ندارند. (فروشنده جدید می باید همچون سایر فروشندگان فایل محصول ارائه شده را به صورت اورجینال از منابع اصلی خریداری کرده باشد و توضیحات، تصاویر و پیش نمایش انلاین فارسی را به صورت اختصاصی ایجاد کرده باشد)
 3. تیزر مارکت هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی فروشندگان از شرایط فروش نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و تیزر مارکت خواهد بود.
 4. با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط تیزر مارکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد.
 5. تیزر مارکت در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی فروشنده مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 6. خدمات تیزر مارکت به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با تیزر مارکت و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای تیزر مارکت که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و تیزر مارکت هیچگونه خسارتی بابت عملکرد و یا توضیحات متناقض فروشنده، یا انتخاب اشتباه محصول توسط خریدار، در رابطه با محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. تیزر مارکت  تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 7. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به فروشنده برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج در تیزر مارکت بوده و تیزر مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
  • در صورت بروز مشکلات غیرقابل شناسایی یا مشکلات فنی، تیزر مارکت نهایت تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در این میان چنانچه بخشی از اطلاعات محصولات یا فروشندگان در اختیار افراد سودجو قرار گیرد، باتوجه به بروز مشکل خارج از اختیارات تیزر مارکت ، فروشنده حق اعتراض ندارد و تیزر مارکت  به نمایندگی از فروشندگان نهایت تلاش خود را برای بازپس‌گیری حقوق و خسارت احتمالی وارده به فروشندگان را از جانب افراد سودجو به انجام خواهد رساند. هرچند که عدم قراردادن سورس پروژه ها در بر روی وبسایت امکان هر گونه سوء استفاده را منتفی خواهد نمود. لذا قابل ذکر است در شرایط بروز مشکلات، رفع مشکل و مسدود سازی دسترسی افراد سودجو در اولین اولویت کاری قرار دارد.
 8. تغییرات توافقنامه: توافقنامه فروش محصول در تیزر مارکت تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه تیزر مارکت و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، تیزر مارکت حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت تیزر مارکت در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا تیزر مارکت  مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت تیزر مارکت  کنترل نماید.
 9. فروشنده ضمن امضای تمام صفحات این قرارداد، موظف است همواره از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت تیزر مارکت ، تغییرات احتمالی و الحاقیه های آتی را رصد کرده و در صورت عدم موافقت با هریک از تغییرات توافقنامه (حداکثر تا ۲۴ ساعت) درخواست خود را مبنی بر قطع همکاری برای تیزر مارکت ارسال کند و عدم انجام این کار پس از ۲۴ ساعت به منزله قبول کلیه مفاد و تغییرات است.

حل اختلاف

 1. تمامی دعاوی و ابهامات و اختلافات و یا تفسیر که در ارتباط با موضوع قرارداد و انجام وظایف مطرح می‌شود و طرفین نتوانند موضوع را ظرف مدت ۳۰ روز کاری از زمان طرح حل‌وفصل کنند، موضوع به مراجع ذیصلاح بالاتر ارجاع داده خواهد شد. داور نظر خود را بر اساس این قرارداد و اسناد ضمیمه و قوانین موضوعه صادر خواهد نمود، رای داور قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.

مشاهده متن کامل توافقنامه