وایرال ویدئو مارکتینگ – محتوای اشتراک پذیر ویدئویی

آیا شما هم به فروش بیشتر محصولات و خدمات خود فکر می کنید؟

آیا می شود با یک محتوا یک روزه مرزهای تبلیغات را در فضای مجازی در نوردید و به بازدیدهای میلیونی رسید؟ آیا می شود با یک برند کاملا ناشناس را بدون تبلیغ در تلویزیون و فقط در فضای مجازی به همه معرفی نمود؟ آیا تا به حال واژه ی «بازاریابی ویروسی» یا بازاریابی ویروس وار را شنیده اید؟ وایرال ویدئو مارکتینگ یا همان بازاریابی ویدئویی ویروسی چطور؟

viral video - وایرال ویدئو مارکتینگ
وایرال ویدئو مارکتینگ، بازاریابی ویروسی ویدئویی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وایرال مارکتینگ چیست ؟

روشی در بازاریابی دیجیتال است که بر استفاده از فضای مجازی برای افزایش آگاهی از برند ( Brand awareness) از طریق یک فرایند ویروس وار مبتنی است. در این شیوه، از بازاریابی، معمولا با استفاده از محتواهای اشتراک پذیر (shareable contents) تلاش می شود در کوتاه ترین زمان ممکن به عده ی زیادی از افراد دسترسی پیدا نمود. همچنین در این شکل از بازاریابی، اتکاء به علایق کاربران شبکه های اجتماعی برای افزایش قدرت منتشر شوندگی محتوا مهم ترین مساله به حساب می آید.

حتما برای شما هم پیش آمده که یک محتوای جذاب ویدئویی را در اینترنت یا شبکه های اجتماعی ای دیده اید و بلا درنگ آن را برای دیگر کاربران، اعم از دوستان و آشنایان خود به اشتراک گذاشته اید. به بیان ساده وایرال مارکتینگ یعنی ساخت محتواهای اشتراک پذیر و خود منتشر شونده.

اگر چنین محتوایی بسازید نیمی از راه را رفته اید و در نیم دیگر نیز هزینه های پخش و تبلیغ محتوا را ذخیره می کنید. زیرا یکی از مهم ترین قسمت هایی که تاثیر زیادی بر موفقیت یک کمپین ویدئو مارکتینگ دارد، پخش ویدئو و پرداخت هزینه به کانال ها و صاحبان پیج ها در شبکه های اجتماعی است، تا بتوانید برای ویدئوی خود مخاطب و بازدید بیگرید. اما یک محتوای وایرال بدون پرداخت کمترین هزینه ای به صورت ویروسی منتشر می شود. و شما از پرداخت هزینه های بعدی بی نیاز می شوید.

 

وایرال ویدئو مارکتینگ یعنی چه؟

حال تصور کنید یه ویدوئوی جذاب برای معرفی شما یا برند شما ساخته شده است، که سوار بر امواج علایق کاربران شبکه های اجتماعی، شما را به مقصودتان می رساند. به نظرتان 2 میلیون بازدید در 24 ساعت بازدید مناسبی است؟

اشتباه نکنید، این رقم رقم بسیار بالایی است و اگر بخواهید به روش های معمول به این میزان بازدید واقعی دست یابید، باید حداقل چند صد میلیون تومان پول بپردازید. اما ما برایتان این کار را به راحتی انجام می دهیم.

نکته ی دیگر محتوایی است که به شخصیت و جایگاه برند شما آسیبی وارد نکند. که این را نیز متخصصین ما به خوبی آگاهند.

نمونه ای از وایرال ویدئو مارکتینگ

وایرال ویدئو مارکتینگ | بازاریابی ویدئویی ویروسی

راهکار فروش بیشتر؟

آیا این روش، شیوه ای برای فروش برخی محصولات است؟ یا می توان برای همه ی محصولات از آن استفاده نمود؟

این روش، شیوه ای برای فروش محصولات است و هم روشی برای معرفی برند یا محصولات شما به مخاطبان تان.

برای اطلاع از جزئیات دقیق طراحی و اجرای کمپین وایرال ویدئو مارکتینگ با تلفن 09194102717 تماس حاصل نموده. و یا نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام فرمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

درخواست کمپین وایرال ویدئو مارکتینگ