به دهه جدید بازاریابی خوش آمدید


به دهه جدید بازاریابی خوش آمدید

آقایان و خانم های بازاریاب، به سال 2020 خوش آمدید.

امسال دهه بعدی حرفه ما آغاز می شود. ما نمی توانیم همه چیزهایی که در ده سال آینده تغییر می کنند را پیش بینی کنیم ، اما می توانیم به آنچه امروز اتفاق می افتد نگاهی بیندازیم و از آن برای درک بهتر تغییری که پیش روی ماست استفاده کنیم.

از سال 2010 ، دنیای بازاریابی تغییر کرده است … خیلی. در اوایل سال 2010 ، شبکه های اجتماعی تازه کار خود را شروع کرده بودند.

در اواخر سال 2012 کاربرهای فیس بوک به عدد یک میلیارد رسید. اینستاگرام در سال 2010 راه اندازی شد. اسنپ چت تا سال 2011 وجود نداشت.

هزینه های خرید مشتری کم بود زیرا ما سیستم عامل توزیع جدید با صدها میلیون کاربر داشتیم و فقط پذیرندگان اولیه در درون جامعه بازاریابی سعی در دستیابی به آنها داشتند.

به سرعت به جلو بروید تا سال 2020. شبکه های اجتماعی به جنبه ای اساسی از فرهنگ ما تبدیل شده اند. فیس بوک سه میلیارد کاربر فعال دارد. چشم انداز رقابتی شدید است – در هر صنعت اختلال های بی شماری رخ می دهد. نگهبان های قدیمی توسط شرکت هایی که تجربه بهتری را از انتها تا انتها ارائه می دهند ، از بین می روند.

کانال های بازاریابی دیجیتال سر و صدایی به پا کرده اند – میانگین هزینه های خرید مشتری در پنج سال گذشته 53٪ افزایش یافته است.

خریداران نیز تغییر کرده اند. ده سال پیش ، مشاغل برنده می شدند زیرا آنها محصول 10 برابر بهتر از رقابت را فروخته اند.

امروز ، مشاغل به دلیل تجربه مشتری خود برنده و از دست می روند.

این که چه یک قطعه محتوای آموزشی را به عنوان یک چشم انداز در حال بارگیری قرار دهید و یا بتوانید بلیط پشتیبانی را به عنوان آفر مشتری ثبت کنید ، خریداران شما می خواهند تجربه آنها با شرکت شما ساده باشد. بیش از حد ساده – بدون اصطکاک.

ما به عنوان بازاریاب ، معماران این تجربه هستیم. هر اتصالی که با خریداران داشته باشیم فرصتی برای جلب اعتماد است. با این وجود بسیاری از ما فقط روی بخش کوچکی از سفر مشتری تمرکز می کنیم.

نزدیک به 40٪ از بازاریابان اولویت اصلی خود را در سال 2020 به عنوان جذب کننده های اصلی ذکر می کنند . فقط 5٪ موارد نگهداری مشتری را به عنوان منطقه تمرکز ذکر کرده اند.

مشاغل امروز به استراتژی های بازاریابی نیاز دارند که کل چرخه مشتری را پشتیبانی کند. به طور فزاینده خریداران صوتی ، محصولات به راحتی قابل تکرار و

از بین رفتن اعتماد به مشاغل بدان معنی است که یک بانک اطلاعاتی از مشتریان، از هر بازاریاب یا فروشنده ای در رشد شرکت تأثیر بیشتری دارد.

تمرکز روی کسب هزینه های احتمالی تنها راهی است که بسیاری از ما در یک فرصت بزرگ رشد از دست می دهیم.

ده سال پیش ، گزارش حلقه بسته برای بسیاری از بازاریابان غیرممکن بود. امروز ، انتساب غنی برای همه در دسترس است ، اما هنوز این هنجار کاملاً کامل نیست. در حال حاضر ، تنها 52٪ از بازاریابان از نوعی گزارش انتساب استفاده می کنند. ما انتظار داریم که امسال این تعداد افزایش یابد ، زیرا شرکت های بیشتری رویکرد سکوی نرم افزاری خود را پذیرفته و امکان ادغام قوی بین سیستم های جذب و سیستم های تعامل را فراهم می کنند.

امیدواریم که این امر بازاریابان را قادر سازد تا تصمیم های شغلی بهتری بگیرند. یکی از معیارهای مهم برای ردیابی ، بازده سرمایه گذاری فعالیت های بازاریابی است. فقط 35٪ از پاسخ دهندگان ما پاسخ دادند كه درک “ROI” از هرگونه فعالیت مشخص ، “بسیار مهم” یا “بسیار مهم” است.

این مقدار کم است ، اما فکر نمی کنم 65 درصد برجسته از آن جلوگیری کند. آنها با یک مانع فناوری روبرو هستند که مانع از سنجش کار آنها می شود. بیشتر نرم افزاری که برای بازاریابان خط مقدم ساخته شده است ، آنقدر قدرتمند نیست که بتواند این موضوع را اندازه بگیرد

 

پیشی گرفتن محتوای ویدئویی بر محتوای نوشتاری

ده سال پیش ، داشتن استراتژی بازاریابی محتوا به معنای داشتن وبلاگ بود. امسال ، برای اولین بار ، محتوای ویدئویی از پست های وبلاگ به عنوان سرمایه گذاری برتر بازاریابی محتوایی پیشی گرفته است. سیستم عامل های مبتنی بر ویدیو مانند YouTube علائمی از کندی رشد نشان نمی دهند – این تنها نقطه روشن در گزارش درآمد اخیر الفبا بود. با این وجود ، من هنوز هم می بینم که ویدیو بیشتر در مرحله تصمیم سفر خریدار استفاده می شود.

بازاریابان برای استفاده از تیم فروش ، فیلم های مطالعه موردی ، بررسی محصولات و فیلم ها را ایجاد می کنند ، در حالی که وبلاگ نویسی هنوز بر استراتژی های کسب حاکم است. من بازاریابان را تشویق می کنم که در مورد چگونگی استفاده از فیلم ها به عنوان یک ابزار آگاهی ، فکر کنند – این یک فرصت گسترده است.

با ورود به دهه بعد بازاریابی ، تنها یک چیز قطعی است: تغییرات بیشتری در حال رخ دادن است. برای کمک به بازاریابان در هر سال شروع کار خود در سال جاری ، ما از استراتژی های نوآورانه از مدیران بازاریابی ، مدیران ، VP ها و CMO ها ، در هاب اسپات  ، Litmus و Crayon استفاده کردیم و بیش از 3400 بازاریاب را در سراسر جهان بررسی کردیم. گزارش نتیجه نگاهی عمیق به وضعیت فعلی بازاریابی است.

این تلاش های ما برای اتصال بازاریابی به رشد تجارت را تشریح می کند. و این بر تعهد ما به کل تجربه مشتری در زمینه بازاریابی ، فروش و پشتیبانی مشتری تأکید دارد.

این یک زمان ترسناک و هیجان انگیز برای بازاریابان در همه جا است. همانطور که برای آینده برنامه ریزی می کنید ، سؤالات اجتناب ناپذیر است. این گزارش برای کمک به شما در پاسخ به آنها ، در اینجا آمده است.

اکنون تیزر مارکت این امکان را فراهم آورده است تا بازاریابان، فروشندگان و صاحبان کسب و کار ها با خیال راحت ویدئوی مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند. دیگر نیاز نیست به فکر ساخت تیزر تبلیغاتی باشید، کافی است یکی را از تیزر مارکت خریداری کنید

 توسط هاب اسپات؛ ترجمه شده توسط تیزر مارکت.

 

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 16 =