3 نکته برای موفقیت یک رویداد مجازی


3 نکته برای موفقیت یک رویداد مجازی

منصفانه است که بگوییم چشم انداز رویدادهای دیجیتال به سرعت در حال تحول است. تا حدودی ، ناشی از تقاضا برای تبدیل رویدادهای آفلاین به نسخه آنلاین.

با دسترسی به سیستم عامل های جدید و نوآورانه ، میزبانی از رویداد شما در حال حاضر تقریباً ساده است.

اگر قصد تغییر روی سکوی آنلاین را دارید یا دوست دارید با نحوه میزبانی رویداد خود به صورت دیجیتالی آشنا شوید ، در اینجا سه ​​نکته کلیدی وجود دارد – کامل با ابزارهای توصیه شده – برای راهنمایی شما در قرار دادن همه قطعات با هم ما همچنین توصیه های مفیدی در مورد چگونگی برجسته کردن رویدادتان در Google ارائه خواهیم کرد.

# 1: انتخاب بستر رویداد واقعی خود

انتخاب یک سکو که متناسب با نوع رویداد ، معیارها و بودجه شما مهم باشد. وقتی سکوی مناسب را انتخاب می کنید ، می توانید به همان اندازه نسخه حضوری موفق باشید تا بتوانید رویداد آنلاین خود را انجام دهید.

Platforms مبتدی

اگر سریعاً به یک راه حل نیاز دارید اما وقت یا منابع لازم برای کشف یک بستر جدید را ندارید ، رسانه های اجتماعی را برای پخش مستقیم در نظر بگیرید.

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

Facebook Live به شما امکان می دهد ویدیوی زنده را در پروفایل شرکت یا صفحه گروه خود برای مخاطبان خود پخش کنید. با تقریبا 2.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه ، آن را قطعا بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان است ، بنابراین یک فرصت خوب وجود دارد که مخاطبان هدف شما در حال حاضر وجود داشته باشد.

محتوای ضبط شده پس از رویداد روی دیوار شما باقی می ماند ، بنابراین هر بیننده ای که ممکن است آن را از دست داده باشد می تواند بعداً جلب کند.

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

Instagram Live به شما امکان می دهد ویدیو را با طرفداران خود در زمان واقعی به اشتراک بگذارید. اما ، پس از پایان یک رویداد زنده ، دیگر در برنامه قابل مشاهده نیست مگر اینکه آن را در داستان خود به اشتراک بگذارید.

با بیش از 100 میلیون کاربر فعال در ایالات متحده به تنهایی ، اینستاگرام زنده یک انتخاب محبوب است ، خصوصاً با افراد خلاق و همراه.

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

YouTube Live یکی دیگر از گزینه های عالی برای تعامل با تقاضای مخاطبان است. با افزایش تعداد کاربرانی بیش از 2 میلیارد کاربر ورود به سیستم ، این یک راه عالی برای ارتباط با کاربران جدید است.

YouTube متعلق به گوگل است و بر روی رسانه های اجتماعی و موتورهای جستجو پل است. فیلم های شما همیشه سبزتر و قابل مشاهده تر از سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هستند ، جایی که اغلب به مرور زمان دفن می شوند.

Platforms مبتدی – مزایا

 • کانال های رسانه های اجتماعی گزینه آماده برای رفتن شما هستند. آنها نسبتاً ساده و آسان برای استفاده هستند ، بدون نیاز به نصب نرم افزار اضافی.
 • پخش مستقیم از این کانال ها رایگان است ، که هزینه های شما را به طور چشمگیری در مقایسه با یک رویداد فیزیکی یا نرم افزار آنلاین از بین می برد.
 • شما ارتباط مستقیمی با مخاطب هدف خود دارید ، روی سکویی که آنها قبلاً با استفاده از آن آشنا هستند.

سکوهای مبتدی – مضرات

 • برخی از کانال های رسانه های اجتماعی محدودیت هایی را برای پخش در دستگاه های مختلف اعمال می کنند. به عنوان مثال ، YouTube انتظار دارد حداقل 10،000 مشترک بتوانند مستقیماً از طریق موبایل پخش شوند.
 • اگرچه می توان فیلم را در جدول زمانی و / یا داستانهای شما در فیس بوک و اینستاگرام ذخیره کرد ، اما نظرات و لایک های زنده گاهی از بین می روند.
 • اگرچه این سیستم عامل های مبتدی ممکن است همه آنچه شما نیاز دارید ، باشد ، مشارکت کاربر به طور کلی محدود به نظرات است ، بنابراین آنها نمی توانند از تعامل حضوری که یک رویداد آفلاین دارد ، داشته باشند.

Platforms Intermediate

برای تقلید بهتر تعامل مورد نظر در یک رویداد حضوری ، بیایید دو سکوی واسطه را مرور کنیم – جایی که می توانید سالن های کنفرانس ، جلسات تیمی و وبینارها را ایجاد کنید. .

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

Zoom یک ابزار ویدئویی مبتنی بر وب است که گفتگو بین کاربران را تسهیل می کند ، همه در یک پلتفرم با کاربرد آسان. نسخه رایگان آن به طور کلی اجازه می دهد تا جلسات گروهی 40 دقیقه ای و 100 شرکت کننده داشته باشد.

بزرگنمایی همچنین نظرسنجی اساسی ، پرسش و پاسخ و حتی یک ویژگی دستیابی مجازی را ارائه می دهد. گزینه های حق بیمه برای بیش از 1000 شرکت کننده و جلسات 24 ساعته در دسترس است.

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

Hangouts Meet بخشی از مجموعه Google G است و گزینه عالی دیگری برای میزبانی از رویداد مجازی شما است. شاید Google Hangouts را به عنوان ابزاری برای Hangout های گاه به گاه بشناسید ، اما Hangouts Meet برای استفاده حرفه ای تر در نظر گرفته شده است.

در حالی که می توانید به صورت رایگان از چت کلاسیک Google استفاده کنید ، تعداد شرکت کنندگان به 25 محدود شده است. Hangouts Meet این مورد را تا 19459031] تا 250 شرکت کننده گسترش می دهد و ویژگی های مشابهی را برای بزرگنمایی ارائه می دهد.

Google در حال حاضر Hangouts را به دلیل شیوع Coronavirus ویژگی های رایگان را ملاقات می کند.

سکوهای میانی – مزایای

 • برنامه ها و ویژگی های یکپارچه با فرصت های بیشتری برای شبکه سازی ، تعامل کاربر و پیگیری ، به رویداد آنلاین شما ارزش افزوده می دهند.
 • هر دو Zoom و Hangouts Meet به سمت مشارکت کاربران هدایت می شوند – نه فقط بینندگان. می توانید برای کمک و پشتیبانی از موضوع رویداد خود ، میزبانان یا بلندگوهای مهمان اضافه کنید.
 • شما می توانید شرکت کنندگان را تشویق کنید تا پانل شوند. پنل های ثبت شده می توانند وب کم و صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارند ، بنابراین می توانید برای تقلید از تجربه کاربر از یک رویداد حضوری ، در زمان واقعی سؤال کنید.

سکوهای میانی – مضرات

 • هر دو Zoom و Hangouts Meet هنگام استفاده حرفه ای با هزینه های جاری مرتبط هستند. در حالی که برنامه ها ارزش زیادی دارند ، ممکن است با یک بودجه محدود قابل دستیابی نباشند.
 • منحنی یادگیری سریعتر با این سیستم عامل ها در مقایسه با گزینه های مبتدی وجود دارد. اگر آنها برای شما یا شغل شما جدید باشند ، ممکن است دستیابی به سیستم ورود به سیستم یا خرید از تیم وسیع را سخت تر کنید.
 • برخی زوم کرده اند که دارای مشکلات امنیتی است ، اما با ارسال نشانی اینترنتی نشانی های جلسات در اماکن عمومی ، مانند رسانه های اجتماعی ، و با انتخاب بودن با افرادی که می توانند صفحه نمایش را انتخاب کنند ، می توان آنها را به راحتی کاهش داد.

Platforms Advanced

اگر به دنبال ویژگی های جذابیت بیشتری در رویداد مجازی خود هستید ، ما به دو ابزار پیشنهاد می دهیم که هرچه بیشتر ممکن است به چهره به چهره بیایند. تعامل انسان

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

Whova یک راه حل ویژه رویدادهای مجازی است که قصد دارد هوش را در مدیریت رویداد بگذارد. این برنامه مملو از ویژگی های ، از جمله نشان نام ، نظرسنجی زنده و نظرسنجی ، دیوار اجتماعی و آزمونها است و تجزیه و تحلیل های عمیق و گزارش های پس از رویداد را ارائه می دهد.

اگر به دنبال راه حل رویداد مجازی “زنگ ها و سوت ها” هستید یا اگر الزامات خاصی دارید که تحت پوشش بزرگنمایی یا Hangouts قرار نگرفته باشد ، Whova شایسته توجه شماست.

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

بزرگنمایی + اسلایدو. Slido در تقویت تعامل مخاطبان تخصص دارد و می تواند در زوم یکپارچه شود. این فراتر از نظرسنجی های اساسی و ویژگی های پرسش و پاسخ است که زوم ارائه می دهد ، و تجزیه و تحلیل های عمیق و رابط کاربری نرم و فریبنده دارد.

GoTo Webinar یکی دیگر از ابزارهای محبوب آنلاین ، و ابزاری است که ما در DMI برای وبینارهای شخصی خود استفاده می کنیم. نگاهی بیندازید تا ببینیم آنچه در آینده داریم بعدی .

سکوهای پیشرفته – مزایای

 • با استفاده از ابتکاری ترین و همهجانبه ترین سیستم عامل های موجود در بازار ، خود را از رقبای خود جدا خواهید کرد.
 • داشتن یک فروشگاه یکپارچه برای تمام نیازهای رویداد مجازی شما می تواند هویت برند ، رضایت کاربر و تعامل را ارتقا بخشد.
 • ادغام در این سیستم عامل ها داده های مؤثر و عملی را ارائه می دهد که می تواند به کیفیت و تحویل رویدادهای آینده کمک کند.

سکوهای پیشرفته – معایب

 • سیستم عامل های ویژه مملو از ویژگی های خاص را می توان در معرض اشکال قرار داد ، که می تواند بر رضایت کاربر تأثیر بگذارد.
 • ادغام فن آوری نوآورانه به زمان و منابع قابل توجهی نیاز دارد ، که می تواند چالش برانگیز و پرتلاشمان باشد – به ویژه اگر شما طرف آنها را نداشته باشید.
 • سكوك هاي پيشرفته معمولاً در يك قيمت قيمت بالاتر قرار دارند ، بنابراين آنها براي برگزار كنندگان رویدادهاي مجازي جدي و يا جاهايي كه يك ROI روشن وجود دارد مناسب تر هستند.

# 2: ارتقاء رویداد مجازی شما

تهیه یک استراتژی بازاریابی یک رویداد مجازی که با اهداف شما هماهنگ باشد و به صورت آنلاین ضروری باشد.

از طریق پست الکترونیکی

اگر از قبل لیست مخاطب موجود دارید ، بزرگترین ROI شما برای ارتقاء رویداد بازاریابی از طریق ایمیل است. شما باید برای تهیه بستر ایمیل مناسب برای تهیه ایمیل و وقت صرف کنید .

اگرچه بسیاری از راه حل های پیشرفته رویدادهای مجازی عملکرد ایمیل داخلی ایجاد می کنند ، بازاریابان جدی ترجیح می دهند از طریق بستر ایمیل اختصاصی خود ، ایمیل ، یادآوری و پیگیری های لازم را ارسال کنند.

اگر به یک بستر ایمیل نیاز دارید و برای بازاریابی ایمیل تازه وارد هستید ، Mailchimp مکان بسیار خوبی برای شروع است و گزینه ای رایگان برای پیشبرد شما دارد.

اگر به دنبال قدرت بیشتر در بازاریابی ایمیل خود و ادغام بیشتر در برنامه های دیگر هستید ، ممکن است بخواهید Campaign Active را بررسی کنید. همچنین دارای ادغام مستقیم با زوم.

توسط رسانه های اجتماعی

ارتباط با یک سرگرم کننده و خلاقانه با موارد زیر در Facebook ، Instagram ، LinkedIn یا Twitter به شما کمک می کند تا کلمه درباره رویداد مجازی خود را به اشتراک بگذارید. . به جای اینکه فقط از تمام سیستم عامل های خود استفاده کنید ، می توانید با دقت فکر کنید که بستگی به مخاطب ، نوع رویداد و سایر عوامل ، کدام یک یا دو سیستم عامل بیشترین سود را دارند.

می توانید یک هشتگ اختصاصی برای رویداد ایجاد کنید تا قبل ، حین و بعد از این رویداد از آن استفاده کنید. شما از اینكه چقدر می تواند در جذب بینندگان خود در طول دوره تبلیغ و پخش زنده شما مؤثر باشد ، شگفت زده خواهید شد.

سرانجام ، اگر دنبال کننده های تأثیرگذاری در رسانه های اجتماعی یا شرکای اصلی هستید ، این سؤال را مطرح کنید که آیا این رویداد شما را به مخاطبانشان تبلیغ می کند یا خیر. قبل از انجام این کار ، به راههایی فکر کنید که می توانید این تبلیغات را به نفع یکدیگر سودمند کنید – شاید آنها می توانند از عضویت یک رویداد رویداد شما باشند یا به نوبه خود می توانید رویدادهای آینده آنها را ارتقا دهید.

# 3: تکرار محتوای ویدیوی شما

پس از اتمام رویداد مجازی شما محتوای شما متوقف نمی شود. چرا برش ، ویرایش و بخیه دادن به قالب های دیگر نیست؟

فیلم خود را به پادکست تبدیل کنید

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

شاید رویداد شما شامل مصاحبه از یک متخصص در مورد یک موضوع خاص باشد. اگر پادکست دارید ، این کار واقعا خوب تبدیل به یک قسمت می شود.

اگر به ایده هایی درباره چگونگی ویرایش صوتی از فیلم های خود نیاز دارید ، استفاده از یک ابزار رایگان مانند Audacity یا یک ابزار حق بیمه مانند Adobe Audition را در نظر بگیرید.

ایده دیگر ویرایش نکات برجسته از رویداد زنده شما است. این موارد را می توان با شرکت کنندگان خود به اشتراک گذاشت و برای تبلیغ و آگاهی از برند در وب سایت خود جاسازی کرد.

فیلم خود را به عنوان یک وبلاگ رونویسی کنید

این فیلم از رویداد مجازی شما حاوی فیلم های بسیار خوبی است. چرا از A.I استفاده نمی کنیم ابزاری مانند Otter یا Searchie برای انتقال آن به متن و سپس ایجاد یک سری پست های وبلاگ؟

Searchie با جستجو در محتوای ویدیوی شما یک قدم فراتر می گذارد – اگر می خواهید محتوای ویدیوی زنده زیادی ایجاد کنید ، عالی است!

اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی

یک احتمال منصفانه وجود دارد که صداهای عالی زیادی از رویداد مجازی شما وجود داشته باشد که به خوبی در رسانه های اجتماعی کار کنند. این یک نقل قول بصیرت ، یک آموزش ویدیویی کوتاه یا حتی یک اینفوگرافیک است ، همه اینها می توانند پیروان شما را مجذوب خود کنند.

با استفاده از Canva برای تصویر ، یا Filmora 19459013] برای فیلم. اینها به خوبی می توانند در جهت آگاهی از محصول شما و ترویج هرگونه رویداد آینده که ممکن است بخواهید میزبان آن باشید ، کار کنند.

نکته اضافی: رویداد خود را در Google برجسته کنید

اگر دوست دارید واقعه شما واقعاً در Google بدرخشد ، باید اطلاعات رویدادهای ساخت یافته را به صفحات وب رویداد خود اضافه کنید.

داده های ساخت یافته کدی است که به صفحات وب شما اضافه شده است تا درک موتورهای جستجو مانند Google را راحت تر بتواند صفحه ، بیرون کشیدن اطلاعات کلیدی و برجسته تر آن را در نتایج جستجو در وب سایت شما قرار دهد.

با گسترش Coronavirus و ظهور رویدادهای آنلاین ، Google اطلاعات رویدادهای ساخت یافته خود را به روز کرده است تا به مدیران وب سایت اجازه دهد تا درباره رویدادهایی که لغو شده اند ، به تعویق افتاده یا حتی از داخل تغییر یافته اند. شخص فقط به صورت آنلاین.

 3 Tips to Make Your Virtual Event a Success

سازماندهی یک رویداد دیجیتالی نیازی به پیچیده نیست. اما دقیقاً مانند نسخه حضوری ، به تحقیق ، زمان و منابع نیاز دارد تا بتواند موفقیت آمیز را از بین ببرد.

با یک استراتژی عالی ، می توانید هر نمایشگاه شخصی را به یک رویداد مجازی تبدیل کنید.

با برنامه ریزی هرچه بیشتر رویداد مجازی خود تا آنجا که ممکن است ، با شناختن ابزارها و بازاریابی آن به خوبی ، می توانید دسترسی خود را به مخاطبان جدید و بزرگتری گسترش دهید که رویدادهای حضوری شما فقط می توانند رویای جذب آنها را داشته باشند.

ایجاد یک رویداد آنلاین اکنون راحت تر از گذشته است ، پس چرا امروز نمی خواهید یک مورد ایجاد کنید؟

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 12 =