شرایط و ضوابط


شرایط و ضوابط ثبت نام در بانک متقاضیان بازی در تیزرهای تبلیغاتی

کاربر گرامی؛ 

شما با علم و اطلاع کامل از شرایط و ضوابط و همچنین سیاست های اعلامی بانک بازیگران، با ثبت نام در بانک متقاضیان بازی در تیزرهای تبلیغاتی می پذیرید که با ثبت نام در سایت و تشکیل پروفایل برای خود، استعدادها و توانمندی های خود را در معرض دید کارگردان ها، تهیه کنندگان، آژانس های تبلیغاتی و موسسات تهیه ی فیلم و سریال قرار دهید. از این رو :

  1. از شما هیچ گونه تستی گرفته نمی شود. 
  2. نیازی به هیچگونه مراجعه ی حضوری به هیچ مکانی وجود ندارد.
  3. نیازی به پیگیری های بعدی به صورت حضوری و تلفنی بابت استعلام از وضعیت ثبت نامی نیست. 
  4. بانک بازیگران در هیچ موسسه فیلمسازی و یا پروژه ی سینمایی مشارکت یا دخالت ندارد. لذا هزینه ی پرداختی صرفا به منظور ایجاد و نگهداری پروفایل کاربری در وبسایت و اطلاع رسانی های مقتضی می باشد. 

از این رو توجه داشته باشید که :

در خواست های بازی برای شما در همان پروفایل شما در بانک بازیگران ثبت می شود. و یا از طریق سامانه ی پیامکی بانک بازیگران به شما اطلاع رسانی می شود. بنابراین از پاسخگویی به تماس ها و پیام های ناشناس و یا درخواست حضور در هر مکانی جدا اجتناب فرمایید

 لذا توصیه می شود حتی پس از تماس شرکت های معتبر فیلمسازی و یا آژانس های معتبر تبلیغاتی پس از اطمینان از اصالت موسسه، محل و هویت تماس گیرنده، خصوصا خانم های محترم قبل از مراجعه، حتما با همراهی یک آشنا در محل فیلمبرداری حاضر شوند. 

لازم است بدانید مشخصات تماس شما صرفا در اختیار بانک بازیگران قرار دارد و تنها در اختیار آژانس های تبلیغاتی و موسسات سینمایی و فیلمسازی دارای اهلیت و مجوز معتبر از ورازت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین تهیه کنندگان حرفه ای دارای شناسه ی صنفی معتبر قرار می گیرد. که در وبسایت ثبت نام نموده و اهلیت آنها به تایید بانک بازیگران رسیده است. در ضمن این موضوع قبلا از طریق پیامک از طرف بانک بازیگران تیزر مارکت به شما اطلاع رسانی می شود.

بانک بازیگران هرگز فعالیت آموزشی و مدلینگ انجام نمی دهد و دیتای شما را در اختیار موسسات ذیربط (چه دارای مجوز و چه غیر ) قرار نمی دهد. 

 صحت اطلاعات وارد شده در پرونده و همچنین صحت اصالت اطلااعات ارسالی به عهده فرد ثبت نام کننده می باشد. و بانک بازیگران در خصوص اطلاعات نادرست و اشتباه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

از قراردادن عکس های بدون حجاب و مغایر با قوانین جاری کشور در پروفایل یا کاور خود جدا پرهیز نمایید، در غیر اینصورت پروفایل شما تایید نخواهد شد. 

از قراردادن عکس دیگران (به دلیل شباهت یا هر دلیل دیگری) آواتار و … روی پروفایل خود جدا اجتناب فرمایید، در غیر اینصورت موجب مسدود شدن اکانت شما شده و مسئولیت هرگونه خسارت و یا شکایت احتمالی از طرف صاحب حق و همچنین بانک بازیگران متوجه شما خواهد بود.

توصیه می کنیم افراد زیر 18 سال با نظارت یکی از والدین خود در سایت ثبت نام نمایند. لذا در صورت ثبت نام پروفایل آنها مانند سایرین به نمایش در خواهد آمد 

اطلاعات ثبت شده توسط شما پس از بررسی و تایید توسط کارشناسان ما، حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از تایید کارشناس در سایت قرار خواهد گرفت .
بعد از انتخاب شما توسط آژانس های تبلیغاتی و یا موسسات فیلمسازی، بانک بازیگران از شما هیچ وجهی دریافت نمی کند. 

هزینه ورود اطلاعات متقاضیان بازی در تیزرهای تبلیغاتی همان مبالغ اعلامی هنگام ثبت نام می باشد که وفق سیاست های سایت ممکن است تغییراتی در آن ایجاد شود بنابراین این تغییرات به منزله ی ایجاد حق برای افراد ثبت نام کننده ی قبلی یا بعدی نخواهد بود. 

هزینه ی ثبت نام فقط برای نمایش اطلاعات شما برای یک سال می باشد و در صورت نیاز به منظور تمدید آن به شما پیامک داده می شود. 

مسئولیت حفظ و حراست و نگهداری از اطلاعات کاربری، رمز عبور و سایر موارد محرمانه به عهده کاربر بوده و در صورت هرگونه دسترسی غیر قانونی از طرف افراد ثالث به اطلاعات و یا پروفایل کاربری در بانک بازیگران هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت نبوده و فقط در صورت اطلاع یافتن، بانک بازیگران مطابق با سیاست ها و شرایط ضوابط خود اقدام به مسدود نمودن حساب کاربری خواهد نمود

هر گونه سوء استفاده از بانک بازیگران و یا پروفایل های ثبت نامی در آن منجر به مسدود نمودن حساب کاربری و صفحه فرد مورد نظر در بانک بازیگران خواهد شد و همچنین این حق به صورت کامل برای بانک بازیگران متصور است تا موضوع را از طرق قانونی در مراجع ذیصلاح رسیدگی نموده و کلیه خسارت های وارده را مطالبه و دریافت نماید. 

هرگونه نشر اکاذیب، ایجاد صفحه برای دیگران بدون اطلاع و رضایت فرد، بازی با آبرو و حیثیت افراد، ایجاد شایعات و یا وارد نمودن اطلاعات نادرست و غیر دقیق در پروفایل های کاربری، موجب مسدود شدن پروفایل کاربر خواهد شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت، لذا حق پیگیری موضوع در مراجع قضایی، اعاده حیثیت، دریافت خسارت و سایر حقوق مربوطه برای بانک بازیگران محفوظ خواهد بود.

همه کاربران می توانند موارد خلاف شرایط و ضوابط سایت را از طریق پلیس سایت و یا از طریق تیکت و یا ایمیل به بانک بازیگران اعلام نمایند و بانک بازیگران در اسرع وقت نسبت به موارد اعلامی رسیدگی خواهد نمود لذا در صورتی که کاربری به دلایل شخصی اعلام به اقدام به اعلام شکایت های اشتباه علیه دیگر کاربران نماید بانک بازیگران ضمن تذکر به او برای مدت معلومی پروفایل وی را نیز مسدود خواهد نمود. 

هرگونه فعالیت همسریابی، دوست یابی، و هر فعالیت غیر از موارد ذکر شده در شرایط و ضوابط سایت، ممنوع بوده و موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را ندارد لذا در صورت وارد آمدن خسارت، بانک بازیگران خسارت های وارده را در مراجع ذیصلاح پیگیری و مطالبه خواهد نمود

 

 بانک بازیگران هیچ گونه فعالیتی در زمینه مدلینگ ندارد و به هیچ عنوان به عنوان یک پایگاه یا مرجع در زمینه مدلینگ شناخته نمی‌شود لذا ثبت نام افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند به منزله تایید و یا رد این افراد نیست و بانک بازیگران صرفاً به عنوان متقاضیان بازی در تیزرهای تبلیغاتی فیلم های سینمایی و یا سریال های تلویزیونی به این افراد اجازه ثبت نام می‌دهد

 

هرگونه فعالیت افرادی که در بانک بازیگران ثبت نام کرده اند اعم از حسن شهرت یا سوء شهرت به خود افراد مربوط بوده و هیچ ربطی به بانک بازیگران ندارد

ثبت نام در بانک بازیگران صرفاً به عنوان یک امکان برای دیده شدن است و هیچ گونه مجوز و یا تاییدیه ای برای هرگونه فعالیت در حوزه بازیگری و غیره نیست و افراد می بایست برای فعالیت حرفه ای در زمینه بازیگری،  مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح کسب نمایند. 

هرگونه تبلیغ بانک بازیگران و یا به اشتراک گذاری پروفایل ثبت نام کنندگان بانک بازیگران در وب سایت های دیگر و یا صفحات اجتماعی برای ثبت‌نام‌کنندگان آزاد است، لذا بانک بازیگران هیچ گونه مسئولیتی در قبال به اشتراک گذاشتن پروفایل در شبکه‌های اجتماعی توسط کاربران خود را ندارد. 

بانک بازیگران ثبت نام افراد را مبتنی بر حسن شهرت قرار داده و به همه  اجازه می دهد تا بدون هیچ محدودیتی در بانک بازیگران ثبت‌نام کنند لذا چنانچه پس از ثبت نام برای بانک بازیگران محرز شود که فردی از ثبت نام در بانک بازیگران سوء استفاده نموده و یا به سوء شهرت سابقه دارد، بانک بازیگران پروفایل فرد مذکور را مسدود نموده و تا ارائه مدارک مثبته دال بر رفع سوء اثر از طرف متقاضی اقدام به باز نمودن پروفایل نخواهد نمود.

 همچنین در صورت درخواست مراجع ذیصلاح قانونی و یا پلیس فتا بانک بازیگران با رعایت اصول سیاست محرمانگی و حفظ حریم خصوصی کاربران خود، همکاری های لازم را در ارتباط با مسدود نمودن پروفایل و صفحات کاربران وفق درخواست های قانونی مراجع ذیصلاح که با سیاست‌های بانک بازیگران همسو باشد ، معمول خواهد داشت .

هرگونه فعالیت مجرمانه از طریق ایجاد پروفایل کاربری در بانک بازیگران خلاف قانون و خلاف ضوابط و شرایط سایت بوده و موجب مسدود شدن پروفایل کاربری و همچنین پیگیری موضوع در مراجع ذیصلاح قانونی خواهد شد 

شرایط و ضوابط مندرج در این برگه هر زمان به صلاحدید بانک بازیگران بروز رسانی می شود و شما موافقت خود را با پذیرش همه مفاد مندرج در این برگه چه در زمان حال و چه در آینده و به روزرسانی های آتی آن اعلام می نمایید و زدن تیک همه شرایط را قبول دارم و ثبت نام در بانک بازیگران به منزله موافقت و تایید تمام شرایط و ضوابط بانک بازیگران می باشد.

 

با تایید این فرم و کلیک بر روی گزینه ی ثبت نام همه ی بندهای این فرم و همه ی آپدیت های بعدی آن را نیز می پذیرید.

شما با ثبت نام در بانک بازیگران و پرداخت هزینه‌های مربوط به آن به بانک بازیگران اختیار تام می دهید تا تصویر، فیلم های ارسالی و سایر مشخصات اعلامی شما را طبق شرایط و ضوابط اعلامی در سایت و به صلاحدید خود در وب سایت منتشر نماید و پس از ثبت نام حق هیچگونه اعتراضی در ارتباط با انتشار تصاویر، فیلم ها و یا اطلاعات خود که بر اساس سیاست‌ها و ضوابط بانک بازیگران ( که قبلاً به اطلاع شما رسیده است) ندارید. از این رو بانک بازیگران می‌کوشد اطلاعات تماس و سایر اطلاعات محرمانه شما را در معرض دید عموم قرار ندهد. 

حق انتشار تصاویر فیلم ها و یا اطلاعات شما بر اساس اختیاری که شما به بانک بازیگران می دهید تماماً با بانک بازیگران است و بانک بازیگران بر اساس سیاست‌ها و ضوابط اعلامی خود حق دارد این تصاویر ویدیو ها و اطلاعات را منتشر نموده یا در صورت مغایرت با سیاست ها و ضوابط خود از انتشار آنها خودداری نماید. و شما حق هیچگونه اعتراضی نخواهید داشت. 

 

شرایط و ضوابط استفاده ی آژانس های تبلیغاتی و موسسات ساخت فیلم و سریال از بانک بازیگران

تنها آژانس های تبلیغاتی و یا موسسات فیلمسازی که اهلیت آنها به تایید بانک بازیگران برسد می توانند از اطلاعات موجود استفاده نمایند

آژانس های تبلیغاتی موظفند به منظور بهره برداری از اطلاعات مندرج در بانک متقاضیان بازیگری هزینه‌های مربوطه را پرداخت نمایند. 

مسئولیت هرگونه استفاده از اطلاعاتی که از طریق بانک بازیگران در اختیار آژانس مربوطه و یا نماینده معرفی شده از طرف آژانس یا موسسه قرار می گیرد بر عهده ی آژانس و مدیر مسئول یا مدیر عامل آن بوده و بانک بازیگران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال استفاده ناصحیح از اطلاعات متقاضیان که در اختیار آژانس قرار می گیرد ندارد

به منظور تایید صلاحیت استفاده کنندگان از اطلاعات بانک بازیگران، داشتن مجوز  معتبر و منقضی نشده از از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا ادارات تابعه به همراه ارسال تصویر مجوز الزامی است. 

آژانس تبلیغاتی و یا موسسه فیلمسازی می بایست دارای محل رسمی فعالیت باشد و اطلاعات در اختیار اشخاص فاقد صلاحیت قرار نخواهد گرفت.   

بانک بازیگران اطلاعات افراد را تنها از طریق نامه رسمی یا ایمیل و یا شبکه سامانه پیامکی در اختیار آژانس های مربوطه قرار می دهد

آژانس های تبلیغاتی و موسسات فیلمسازی می بایست در انتخاب افراد نکات حرفه ای را در نظر گرفته تا مزاحمت هایی از قبیل حضور چندباره برای تست و مسائل این چنینی برای متقاضیان اتفاق نیفتد 

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

 بانک بازیگران با توجه به اصول سیاست های حفظ حریم خصوصی خود هیچگونه اطلاعات متقاضیان بازی در تیزرهای تبلیغاتی را در اختیار افراد ثالث قرار نخواهد داد مگر آژانسهای تبلیغاتی و یا موسسات فیلمسازی دارای مجوز از وزارت ارشاد و اسلامی و یا موسسات دارای مجوز صنفی معتبر 

اطلاعات تماس هیچ یک از متقاضیان را نمایندگان آژانس های تبلیغاتی و موسسات فیلمسازی در پروفایل افراد نخواهند دید و در صورت نیاز به ارتباط گرفتن با شما موضوع از طریق ساز و کار تعبیه شده در سایت و سامانه پیامکی به متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد. 

بانک بازیگران با رعایت تمام اصول حرفه ای تلاش خود را به منظور صیانت از اطلاعات موجود در وب سایت تا اندازه ای که بر آن اختیار دارد به کار خواهد بست لذا مواردی که مربوط به حملات هکری و رایانه‌ای به سرورها یا پایگاه‌های داده و یا isp هایی است که در حیطه اختیارات بانک بازیگران نیست از شمول مسئولیت های بانک بازیگران خارج است و هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه موارد بر عهده بانک بازیگران نیست.

بانک بازیگران هرگز پیامک‌هایی به منظور شرکت در دوره های آموزشی خاص و یا کلاس های آموزشی حضوری و آنلاین و یا فروش دوره های آموزشی و هیچ محصول مرتبط و یا غیر مرتبط دیگری به شما ارسال نخواهد نمود، لذا بر اساس سیاست های خود در رابطه با مباحث سودمند برای کاربران خود اطلاع رسانی های لازم را معمول خواهد داشت.

بانک بازیگران با هیچ موسسه آموزشی و یا آژانس تبلیغاتی و یا موسسه فیلم سازی به جز کانون تبلیغاتی «تصویر متحرک پارسه» که صاحب امتیاز بانک بازیگران است، ندارد لذا فعالیت ها و سیاست های بانک بازیگران از از فعالیت ها و سیاست های کانون مجزا بوده و ثبت نام در بانک بازیگران به منزله مجوز برای حضور در تیزرهای تبلیغاتی کانون نیست 

 بانک بازیگران هیچگونه تعهدی نسبت به شرکت شما در تیزرهای تبلیغاتی ندارد همچنین بانک بازیگران از شما به منظور در گرفتن تست و یا شرکت در دوره های آزمایشی و یا حضور در هر مکانی دعوت به عمل نخواهد آورد

بانک بازیگران صرفاً  فرصت را فراهم آورده است تا افراد دارای استعداد و توانمندی‌های ذاتی و خداوندی و همچنین افراد علاقه‌مند به حضور و بازی در تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های سینمایی و سریال ها بتوانند توانمندی های خود را توانمندی ها و استعدادهای خود را در معرض دید افراد حرفه‌ای قرار دهند و از این طریق شانس خود را به منظور دیده شدن و مشارکت در پروژه های هنری و تبلیغاتی امتحان کنند از این رو هیچ تضمین و یا تعهدی بابت حضور در پروژه های فوق الذکر از طریق بانک بازیگران به شما داده نمی شود

 

بانک بازیگران هیچگونه پاسخگویی تلفنی و یا نوشتاری از طریق شبکه‌های اجتماعی به متقاضیان نخواهد داشت ما صرفاً و فقط شما را در معرض دید افراد حرفه‌ای و موسسات فیلمسازی قرار می‌دهیم و این به منزله تعهد ما بر حضور شما در پروژه ها نبوده و نیست ، لذا خواهشمند است از پیگیری تلفنی و یا پیام دادن در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان های مجازی جداً خودداری فرمایید اما هر گونه نظر انتقاد و یا پیشنهاد خود را در ارتباط با بانک بازیگران میتوانید از فرم مخصوص تعبیه شده در وب سایت به اطلاع ما برسانید و در صورت نیاز به پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد

ثبت نام در بانک بازیگران و پرداخت هزینه‌های آن هیچگونه مسئولیتی بابت معرفی شما برای بانک بازیگران به همراه نخواهد داشت لذا بانک بازیگران می‌کوشد با استفاده از کانال های موجود اطلاعات شما را به نحو مقتضی در اختیار آژانس های تبلیغاتی و موسسات فیلم و سریال و سایر حرف صنفی دارای مجوز قرار دهد لذا هیچ گونه تعهدی نسبت گرفتن تست، مراجعه ی حضوری، تماس تلفنی و یا هر شکل دیگری از پیگیری ندارد.لذا چنانچه به دنبال دادن تست و یا مراجعه ی حضوری در مکانی هستید اکیداً توصیه می کنیم از ثبت نام در بانک بازیگران خودداری نموده و هیچگونه هزینه ای را نیز  پرداخت ننمایید.

شما با علم و اطلاع و آگاهی کامل از تمام بندهای این سیاست‌ها و ضوابط اقدام به ثبت نام در بانک بازیگران نموده و هزینه‌های مربوطه را پرداخت می نمایید و به هیچ عنوان حق هیچگونه اعتراضی نسبت به انتظارات خود از بانک بازیگران ندارید لذا ما به صورت شفاف همه موارد را اعلام نموده ایم و تمام موارد مرتبط با سیاست های خود را در مواقع لزوم آپدیت خواهیم نمود و شما با ثبت نام در بانک بازیگران همه این سیاست ها را چه در زمان حال و چه در زمان آینده پذیرفته و می پذیرید. 

 

با آرزوی موفقیت و بهروزی 

 

question