تبلیغات ارزان تلویزیونی


تبلیغات ارزان تلویزیونی

راه حل هزینه های بالای تبلیغات تلویزیونی:

تبلیغات ارزان تلویزیونی؛ همانطور که می دانید هزینه های حضور تلویزیونی و پخش تیزرهای تبلیغاتی از شبکه های مختلف صدا و سیما به طور متوسط و میانگین از ثانیه ۵ میلیون تومان تا ۵۰۰ میلیون تومان و حتی بالاتر متغیر می باشد به نحوی که برای مثال میانگین تبلیغات در شبکه اول دوم و سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران در زمانهای غیر پیک حدود ثانیه ۲۵ تا ۳۳ میلیون تومان بوده و در در زمان‌های پیک این مبلغ از ثانیه ۱۵۰ میلیون تومان تا بیش از ۵۰۰ میلیون تومان متغیر خواهد بود.

یعنی هزینه ی یک بار پخش یک تیزر 30 ثانیه ای به طور میانگین می شود 750 میلیون تا یک میلیارد تومان!!!

از این رو و از آنجا که هزینه های پخش تیزر تبلیغاتی در قالب یک کمپین پرفشار غالباً از دهها میلیارد تومان و بعضاً صدها میلیارد تومان فراتر می رود امکان پرداخت چنین هزینه‌ای برای بسیاری از شرکتها و صاحبان کالاها و خدمات مقدور نیست.

طرح ارزان قیمت حضور در تلویزیون:

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و پیرو حمایت از کالای ایرانی و همچنین در جهت تحقق شعار تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، غیر از از اختصاص تبلیغات رایگان تلویزیونی به برندها و محصولات ایرانی که شرح آن را در صفحه ی پخش رایگان آگهی های تبلیغاتی از تلویزیون می توانید دنبال کنید، این امکان بی نظیر را نیز فراهم آورده است تا تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات و دیگر کسب و کارها نیز بتوانند با حضور در تلویزیون و معرفی محصولات، خدمات، و ظرفیت های خود گامی هرچند کوچک در راستای خدمت به اقتصاد مبتنی بر تولید و پویایی و بالندگی اقتصادی بردارند.

امتیازی ویژه به تولید کنندگان و صاحبان کالا و خدمات داخلی

با کمتر از 10 میلیون تومان در تلویزیون دیده شوید

به نظرتان با این رقم، حتی می توان تبلیغات تراکتی انجام داد؟

حضور موثر و ارزان‌قیمت در برنامه های تلویزیونی

با ما آنتن تلویزیون را هک کنید!!!

به همین دلیل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای حمایت از کسب و کارهای ایرانی اقدام به ابلاغ طرح حمایتی ارزان قیمت نموده است تا صاحبان کسب و کارهای ایرانی اعم از تولیدکنندگان، ارائه دهندگان خدمات و سایر ساحبان اصناف، موسسات، حرَف و مشاغل بتوانند با هزینه‌ای بسیار اندک و حتی کمتر از یک ثانیه پخش تیزر تبلیغاتی در ساعت های پیک حداقل ۷ تا ۱۰ دقیقه حضور موثر در تلویزیون داشته باشند و بتوانند کالاها، محصولات، برند و خدمات خود را معرفی و به جامعه هدف بشناساند.

برای این منظور بهتر است نگاهی به هزینه های پخش آگهی تبلیغاتی تلویزیونی از دو شبکه ی پر مخاطب صدا و سیما بیندازیم.

تبلیغات ارزان صدا و سیما
تبلیغ در شبکه های مختلف صدا و سیما

هزینه یک بار پخش تیزر 30 ثانیه ای = یک میلیارد تومان

ده دقیقه آنتن برنامه های تلویزیونی = کلا 5 تا 10 میلیون تومان

قیمت پخش تیزر تبلیغاتی در شبکه های سراسری:

هزینه پخش آگهی در شبکه 1

 • هزینه ی پخش آگهی در شبکه ی یک سیما از ثانیه ای نهصد و هشتاد هزارتومان برای برنامه های بامدادی شروع می شود و تا ثانیه ای 180 میلیون تومان در سریال های ساعات پیک بالغ می شود.
 • برای مثال در تیرماه 1400 :
 • برنامه صبحگاهی ثانیه ای 986 هزارتومان
 • سریال زیرخاکی: ثانیه ای 174 میلیون تومان
 • میانگین هزینه هر ثانیه تبلیغ در شبکه یک حدود 25 میلیون تومان

هزینه پخش آگهی در شبکه 3

 • هزینه پخش آگهی در شبکه ی سه سیما از ثانیه ای هشتصدو پنجاه هزار تومان برای برنامه های ساعات غیر پیک شروع می شود و تا ثانیه ای 150 میلیون تومان برای سریال های ساعات پیک بالغ می شود
 • برای مثال در تیرماه 1400:
 • برنامه ی صبحگاهی ثانیه ای 884 هزار تومان
 • سریال شبانه ثانیه ای 148 میلیون تومان
 • میانگین هزینه نمایش آگهی در شبکه سه ثانیه ای 33 میلیون تومان

همچنین؛ تبلیغات صد درصد رایگان برای تولیدکنندگان کالای ایرانی

طرح حمایت از کالا و خدمات ایرانی 1400 (پخش تیزر تبلیغاتی رایگان )
طرح رایگان صدا و سیما در سال 1400
طرح رایگان صدا و سیما در سال 1400

چه کسانی می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند:

شما تولید کنندگان گرامی و ارائه دهندگان خدمات مختلف، صاحبان مشاغل، اصناف، آموزشگاه ها و موسسات مختلف تولیدی، فرهنگی و خدماتی می توانید در قالب میهمان، کارآفرین، تولید کننده، صاحب ایده، مربی یا … در تلویزیون حضور یابید.

 • تولید کنندگان
 • کارآفرین ها
 • ارائه دهندگان خدمات
 • صاحبان مشاغل مختلف
 • اصناف
 • آموزشگاه ها
 • موسسات مختلف تولیدی، آموزشی، فرهنگی و خدماتی
 • صاحبان ایده
 • پزشکان
 • اساتید دانشگاه ها
 • مربیان
 • و …

آیا با 10 میلیون تومان می توان تبلیغاتی تلویزیونی انجام داد؟!!!

قضیه از چه قرار است؟

در این طرح که به منظور حمایت از تولیدکنندگان و صاحبان کالا ها و خدمات و همچنین اصناف و مشاغل صورت می پذیرد شما به عنوان یک میهمان، کارآفرین، مربی، و یا یک کنشگر تولید کننده و یا صنعتگر به عنوان میهمان در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرده و آنجا علاوه بر پاسخگویی به سوالات مجری که غالباً در ارتباط با کسب و کار شما محصولات و برندهای شماست امکان این رو دارید فیلم ویدئویی مستند صنعتی و مستند تبلیغاتی در ارتباط با مجموعه خود را از ویدئوال نصب شده در استودیو پخش نمایید همچنین در زیرنویس شبکه و هنگامی که شما در برنامه حضور دارید راه های ارتباطی دستیابی مخاطبان به شما اعم از تلفن سامانه پیامکی و وب سایت شما نیز نمایش داده خواهد شد، این برنامه ها علاوه بر اینکه که یکبار پخش می شوند غالباً از ۲ یا ۳ بازپخش دیگر نیز برخوردارند

تلویزیون و پرستیژ سازمانی:

باید توجه داشته باشید که حضور شما در یک برنامه تلویزیونی پایان یک راه نیست بلکه سر آغاز یک حرکت است، حالا شما و کسب و کارتان با پرستیژ و جایگاه ویژه ای که با حضور در تلویزیون کسب کرده اید، رقبا را به یک چالش جدید دعوت کرده اید و مساله این است که چه کسی توانایی این را دارد که خودش را به شرایط تحمیل کند.

این حقیقت داستان بسیاری از آدم ها و کسب و کارهایی است که توانسته از سد موانع عبور کنند و خود را به عنوان بخشی از نظم موجود به دیگران دنباله رو تحمیل کنند

مساله اینجاست که حضور در تلویزیون و حتی رسیدن به موفقیت پایان راه نیست، صبحی تازه برای شروع روزی دیگر در کسب و کار و راه موفقیت است. بنابراین پس از حضور در برنامه تلویزیونی، گام دوم شما شروع می شود. پیشنهاد ما این است فیلم مصاحبه و نمایش محصولات خود را از شبکه دریافت نموده و نسبت به انتشار آن در فضای مجازی اعم از وب سایت، شبکه های اجتماعی، صفحات اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب، آپارات و غیره منتشر نمایید و بدین ترتیب کسب و کار خود را به عنوان کسب و کاری که از یک کانال معتبر اجازه ی نشر محتوا یافته است به دیگران معرفی نمایید .

همه چیز به شناخت ربط دارد!!!
اینکه دیگران چه اندازه شما را می شناسند، رابطه ی مستقیمی با کیفیت زندگی شما دارد.

همینطور به سرنوشت کسب و کارتان

برنامه های در دسترس

در چه برنامه هایی می توانم شرکت کنم؟

حتما سوال شما این است که در چه برنامه هایی می توانم حضور یافته و شرکت کنم ؟

طیف مختلفی از برنامه های شبکه های مختلف سازمان گزینه های در دسترس است که فراخور نوع کسب و کار شما و همچنین نظر کارشناسان ما، تلاش می کنیم شما را به بهترین برنامه ها هدایت کنیم.

چه ظرفیت هایی در اختیار شما قرار می گیرد؟

وقتی شما به عنوان یک میهمان در یک برنامه ی تلویزیونی حضور پیدا می کنید معمولا این موارد در اختیار شما قرار می گیرد.

 1. شما مخاطب سوالات از قبل هماهنگ شده ی مجری یا کارشناس برنامه قرار می گیرید.
 2. زمان حضور: از ۷ تا ۱۰ دقیقه متغیر خواهد بود و اینکه چه میزان از این زمان استفاده کنید به تسلط شما بر کسب و کارتان و نحوه معرفی و توضیحات شما بستگی دارد.
 3. نمایش فیلم از کارخانه: امکان نمایش فیلم مستند صنعتی یا مستند تبلیغاتی شما و یا همچنین فیلم مستند از خط تولید کارکنان و بخش‌های مختلف کارخانه، دفتر کار، و موسسه شما در ویدئو وال و یا در مانیتور نصب شده در استودیو.
 4. زیرنویس: راه های ارتباطی و دسترسی مشتریان و مخاطبان به شما اعم از شماره تلفن، سامانه پیام کوتاه، وب سایت، ایمیل و سایر راههای ارتباطی دسترسی مخاطبان به محصولات و خدمات شما در زیر نویس شبکه هنگام حضور شما در روی آنتن به نمایش در خواهد آمد.
 5. و دیگر مواردی که ما به شما خواهیم گفت تا بتوانید آنتن تلویزیون را به نفع کسب و کارتان هک کنید!!!
 6. همچنین کارشناسان ما شما را به منظور ر در برنامه‌های تلویزیونی توجیه نموده و مشاوره‌های لازم را به منظور بهره برداری هر چه بهتر از زمان حضور در آنتن تلویزیون به شما خواهند داد

ارائه ی مشاوره های خبری، تبلیغاتی و روانشناسی
به منظور
استفاده موثر تبلیغاتی از آنتن تلویزیون

ما به شما می آموزیم که چگونه در ده دقیقه یک هک رشد انجام دهید

این فقط 10 دقیقه حضور در تلویزیون نیست در واقع یک طرح هدفمند است برای استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های تلویزیون جهت برندینگ و فروش محصولات.

با ما تماس بگیرید:

لطفاً چنانچه ابهامی در رابطه با این طرح دارید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید؛

نمونه‌های حضور در برنامه های تلویزیونی

نمونه های حضور تلویزیونی

با ما آنتن تلویزیون را هک کنید !!!

کانون تبلیغاتی تصویر متحرک پارسه

درخواست مشاوره رسانه ای و اطلاع رسانی

لطفا با تکمیل فرم ذیل، درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

مشخصات:*
ترجیحا شماره تلفن دارای واتساپ
جهت اطلاع رسانی های بعدی